OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 2018 R

  1. Do niedzieli trwa Oktawa Wielkanocy. Dzisiaj drugi dzień Świąt Wielkiej Nocy. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. W piątek z racji Oktawy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. Do soboty modlimy się nowenną, przygotowując się do Święta Miłosierdzia Bożego, które przypada w II Niedzielę Wielkanocną. Z racji tego Święta w niedzielę 8  kwietnia  o 15.00 zapraszam na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego a następnie na Mszę św.
  3. W niedzielę 8 kwietnia przypada ODPUST  w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Po Mszach św. zbiórka do puszek na działalność charytatywna Caritas.
  5. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i na kwiaty do Bożego Grobu. Dziękujemy również za ofiary na Seminarium Duchowne, za produkty żywnościowe  dla potrzebujących rodzin (na kwotę około 2100 zł), jak i  za dzisiejszą tacę przeznaczoną na  katolickie uczelnie wyższe . Bóg zapłać!  Do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.
  6. W piątek 13 kwietnia o 19.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego rozpocznie się Kurs Przedmałżeński.
  7. Planujemy pielgrzymkę do Lwowa i okolic przez Kraków i Wadowice.

Termin od 8 do 13 października koszt 770zł plus 40 euro. Szczegółowe informacje w zakrystii i u ks. proboszcza. Potrzebny jest paszport. Do 15 kwietnia czas na zastanowienie, do końca kwietnia wpłata zaliczki – połowa kwoty.

 

 

Świebodzin  02.04.2018 r.                                  Proboszcz      Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u