OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

 

 OGŁOSZENIA      DUSZPASTERSKIE     NA   XIV    NIEDZIELĘ    ZWYKŁĄ

 

  1. Dzisiaj XIV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
  2. W sobotę święto św. Benedykta  – Patrona Europy. Msza Św. w intencji byłego proboszczu śp. ks. kan. Benedykta Pacygi o 9.00.
  3. W dzisiejszych tygodnikach katolickich koniecznie trzeba przeczytać przynajmniej te artykuły: Zaradź niedowiarstwu!; Batalia o RPO; Bunt, który trzeba przeżyć; Wiara to nie magia; Patron Europy; Na stolicy Polska się nie kończy.
  4. Rozpoczęliśmy okres wakacyjny. Apelujemy o zachowanie bezpieczeństwa na drodze, na wodzie. Kierowców prosimy o przestrzeganie przepisów o ruchu drogowym, a zwłaszcza o ograniczenie prędkości. Przepisy te obowiązują w sumieniu. Zwróćmy również uwagę na odpowiedni strój w miejscach kultu religijnego. Mimo upałów pamiętajmy o unikaniu w kościele stroju plażowego, aby zachować godność miejsca modlitwy i skupienia. Zatroszczmy się o udział naszych dzieci i młodzieży w czasie wypoczynku w niedzielnej Eucharystii. Przypominamy jednocześnie o obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła i zachowaniu reżimu sanitarnego.
  5. Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze proponuje nowa formę studiów magisterskich i podyplomowych. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  6. Za ofiary, składane na potrzeby parafii oraz wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
  7. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!

 

         Świebodzin 05.07.2020 r.                                 Proboszcz    Ks. Zbigniew Nosal

 

 

 

 

 

Archiwum Ogłoszeń

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael by Mateusz Flasiński dla Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u