Ogłoszenia Duszpasterskie na XV Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj XV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
2. Jutro w poniedziałek 13 lipca kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Nie będzie Mszy o 18.00. Natomiast o 20.00 modlitwa różańcowa, a o 20.30 Msza św. w intencji czcicieli M. B. Fatimskiej. Po Mszy św. procesja ze świecami z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
3. W czwartek 16 lipca NMP z Góry Karmel – M .B. Szkaplerznej. 
4. We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na modlitwy do św. Michała Archanioła, w środę na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy, w czwartek pół godziny przed Mszą św. zapraszamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu i wspólnej modlitwy w intencji powołań do służby Bożej. 
5. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która wychodzi z naszej parafii 1 sierpnia. Karty uczestnictwa w zakrystii, informacje u ks. Rafała. Można również uczestniczyć w pielgrzymce duchowo. Karty Duchowego Uczestnika do odbioru w zakrystii. Tam można złożyć swoje intencje, które będą omadlane w czasie pielgrzymki.
6. W przyszłą trzecią niedziele miesiąca ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na remont kościoła.
7. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże! 

Świebodzin 12.07.2015, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u