Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Wielkiego Postu

1. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu. 
2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla młodzieży i dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00. W czasie Gorzkich Żali i po Drodze Krzyżowej zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
3. Rekolekcje dla młodzieży odbędą się od 12 do 14 marca, dla dzieci od 19 do 21 marca i dla dorosłych od 25 do 28 marca.
4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. III gimnazjum odbędzie się: gr. I poniedziałek, gr. II wtorek, gr. III środa. O 18.00 Msza św. po Mszy spotkanie. Kl. II gimnazjum wraz z Rodzicami na podsumowanie półrocza zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o 15.00. Natomiast osoby dorosłe, które chciałyby nadrobić zaległości i przyjąć Sakrament Bierzmowania zapraszamy w czwartek na Mszę św. o 18.00 i spotkanie organizacyjne.
5. Przypominamy ofiarach na seminarium Duchowne w Paradyżu. Koperty podpisane imieniem, nazwiskiem i adresem prosimy składać na tacę lub w zakrystii.
6. W Wielkim Poście składamy  ofiary na Jałmużnę Postną do skarbony przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Te ofiary są materialnym zadośćuczynieniem za niezachowanie postów oraz brak wstrzemięźliwości od  pokarmów  mięsnych  w piątki.  Ofiary przeznaczane są na cele charytatywne.
7. W czwartek na Mszę św. i spotkanie zapraszam PZC.
8. Codziennie o 15.00 zapraszamy na modlitwę Koronką  do Bożego Miłosierdzia. Tę modlitwę ofiarujemy w  intencjach wynagradzających i o nawrócenie grzeszników. Natomiast w środę po Mszy św. zapraszamy  na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o pisemne składanie intencji do skrzynki przy obrazie Matki Bożej. Msza św. w intencji czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy wieczorem w każdą pierwszą środę miesiąca. 
9. Przy obrazie Matki Bożej Nieustającej Pomocy Siostry przygotowały kartki świąteczne z kopertami – pojedyncze po 60 gr., podwójne po 1,50 gr. Ofiary z kartek zostaną przeznaczone na zakup obrusów ołtarzowych.
10. Dzisiaj po Mszy św.  zbiórka do puszek  przeznaczona na potrzeby misji.
11. W związku z bezprawiem ujawnianym przy nieudzieleniu miejsca na platformie cyfrowej dla Telewizji Trwam i bezczynnością rządzących w tej sprawie, prosimy wszystkich, którzy tego nie uczynili aby wpisali się na listę protestujących przeciwko dyskryminującym działaniom KRRiT. Można to zrobić dzisiaj w zakrystii -kto pamięta swój pesel- lub za tydzień przynosząc kartkę z imieniem, nazwiskiem, adresem i peselem.
12. Za ofiary składane na potrzeby parafii i dzisiaj składane na cele misyjne serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 04.03.2012, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u