Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną

  1. Dzisiaj III Niedziela Wielkanocna. Rozpoczyna się Tydzień Biblijny, który ma nas pobudzić do codziennej lektury Pisma Św. Karteczki z krótkimi fragmentami Biblii można pobrać przy wyjściu z kościoła – niech będą zachęta do codziennego spotkania z Bożym Słowem.
  2. Za tydzień po Mszy o 8.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  3. W przyszłą niedzielę, to Niedziela Dobrego Pasterza – dzień modlitw o powołania i początek Tygodnia Modlitw o Powołania. Jest to patronalne święto naszych Sióstr Pasterek. Pamiętajmy o nich w modlitwie. Msza w intencji Sióstr o 12.00.
  4. W przyszłą niedziele o 16.30 Msza św. dla dzieci kl. III z rodzicami.
  5. Odnowa w Duchu Św. zaprasza na spotkanie w poniedziałek, a Grupa Biblijna we wtorek po Mszy św.
  6. W piątek uroczystość Św. Wojciecha Bpa i Męczennika – głównego Patrona Polski.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Polecamy artykuły: To się dobrze skończy; Nie kończąca się historia; Kościół to nie fabryka świętych; Jak nie stać się łupem diabła…” 
  8. W najbliższą sobotę 24 kwietnia rozpocznie się Studium nad Małżeństwem i Rodziną w Zielonej Górze. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.45 w kaplicy przy kościele p.w. Ducha Świętego.  Konieczne jest wcześniejsze zapisanie się przez elektroniczny formularz na stronie dlarodziny.zg.pl
  9. Za ofiary złożone dzisiaj na remont kościoła, składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

                             Świebodzin 18.04.2021 r.                             Proboszcz   Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u