Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą

 1. W przyszłą niedzielę po Mszy o 8.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
 2. Jutro rozpoczniemy Nowennę przed uroczystością odpustową ku czci naszego Patrona Św. Michała Archanioła. SUMĘ ODPUSTOWĄ w uroczystość Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała w intencji Parafian,  w środę  29 IX o 18.00  odprawi ks. Jacek Makowiecki – proboszcz i dziekan w Strzelcach Krajeńskich. Po Mszy procesja eucharystyczna. Prosimy o przygotowanie sztandarów i feretronów, a dzieci o sypanie kwiatków w czasie procesji. Bardzo prosimy o korzystanie z sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św.
 3. Dzisiaj o 16.00 spotkanie informacyjno organizacyjne z rodzicami dzieci kl. II i III w ramach przygotowania do I Komunii Św.
 4. We wtorek święto Św. Mateusza Apostoła; w środę 22 dzień miesiąca,  modlimy się przez wstawiennictwo Św. Szarbela z bł. Jego relikwiami;  w czwartek wsp. Św. o. Pio z Pietrelciny.
 5. W środę imieniny obchodzi ks. Tomasz. Zapraszamy na Mszę św. w Jego intencjach o 18.00.
 6. W sobotę 25.IX Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu. Szczegóły na plakacie i ulotkach. Zapisy w zakrystii.
 7. Zapraszamy także na Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca i Apostolatu Maryjnego do Rokitnawyjazd 2.X – w sobotę  o godzinie 8.30; koszt przejazdu 15 zł. Zapisy w zakrystii.
 8. Odnowa w Duchu Św. zaprasza w poniedziałek, a Grupa Biblijna we wtorek po Mszy wieczornej
 9. Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka: w GN Matka mówi przez łzy; Cóż znaczy Sybir; Jestem szczęściarą. W Niedzieli: Ojciec Pio oskarżony; Zanim zadzwonisz do egzorcysty; Błogosławieni orędownicy narodu; Eucharystia wzywa do przemiany.
 10. Za ofiary złożone dzisiaj na remont kościoła, składane na potrzeby parafii oraz wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 11. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.
 12. W wieku 76 lat zmarła p. Maria Wójcik, która wiele lat pracowała na plebani u ks. Benedykta Pacygi. Pogrzeb odbędzie się 09 – poniedziałek – o 13.00 w kościele Św. Andrzeja w Sieciechowicach.

         Świebodzin 19.09.2021 r.                             Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W NIEDZIELĘ MSZE ŚW. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00 i 18.00
Os. Widok 8.00
Grodziszcze 9.30

Msze św. od poniedziałku do soboty o 9.00 i 18.00 
Informujemy, że decyzją Konferencji Episkopatu Polski od niedzieli 20 czerwca zostaje odwołana dyspensa dotycząca obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane.