VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie

 1. Dzisiaj VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie.
 2. Trwa Nowenna przed Zesłaniem D. Św. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Św.
 3. W piątek zakończyliśmy nabożeństwa majowe. Dziękuję za udział w nabożeństwach majowych i Apelach Maryjnych wieczorem. Szczególne dziękuję ks. Markowi, ks. Krzysztofowi i scholi młodzieżowej i młodzieży za codzienne przygotowanie i prowadzenie  tej wieczornej modlitwy.
 4. Rozpoczęliśmy miesiąc czerwiec i nabożeństwa ku czci NSPJ.  Zapraszamy do wspólnej  modlitwy: od poniedziałku do soboty o 18.00 Msza św., po Mszy Nabożeństwo Czerwcowe. Dzisiaj z racji I – szej niedzieli miesiąca nabożeństwo również po Mszy wieczornej.
 5. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek zapraszamy do modlitwy w intencji powołań, w piątek oddajemy cześć NSPJ. Spowiedź codziennie przed Msza św. Chorych księża odwiedzą w umówionych terminach.
 6. W przyszłą niedzielę o 12.00 Msza św. w intencji dzieci które przed rokiem przystąpiły do I Komunii Św. Próba dla tych dzieci we wtorek o 16.00. Spowiedź w piątek od 15.30.
 7. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z gr. starszej w środę po Mszy wieczornej. W czwartek po Mszy spotkanie dla rodziców ministrantów wyjeżdżających w Bieszczady.
 8. Serdecznie zapraszamy małżeństwa, które chcą pogłębić miłość do siebie i Boga. Spotkanie odbędzie się w sobotę 8 czerwca o 16.00 w salce szkoły katolickiej. Zapewniona będzie opieka duchowa kapłana i opieka dla dzieci.
 9. W sobotę, WSD w Paradyżu zaprasza na Akatyst do Ducha Św., a do naszego kościoła o 19.00 Schola Młodzieżowa zaprasza na wigilijną adorację S. przed Zesłaniem D. Św.
 10. Dnia 14 czerwca w parafii Miłosierdzia Bożego o godz. 18.30 rozpoczyna się kurs przedmałżeński.
 11. Dzisiaj po Mszy zbiórka do puszek na budowę Centrum Opatrzności Bożej; w przyszłą niedzielę na KUL i IFT w Zielonej Górze.
 12. Zachęcamy do lektury i kupna prasy katolickiej.
 13. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 14. Biuro Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy 13 i 14 lipca. Szczegóły i zapisy w kawiarence przy plebani M. Bożej.

Świebodzin 02.06.2019 r.                                     Proboszcz  Ks. Zbigniew Nosal

 

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u