Ogłsozenia Parafialne na I Niedzielę Adwentu

1. Dzisiaj I Niedziela Adwentu, rozpoczynamy nowy rok liturgiczny.
2. Dzisiaj po Mszy św. o 10.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
3. Wraz z okresem Adwentu przeżywać będziemy Msze św. o NMP– RORATY. Zapraszamy w miarę możliwości wszystkich parafian, a zwłaszcza najmłodszych z lampionami codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.00., w soboty o 9.00.
4. Rekolekcje w naszej parafii rozpoczniemy w trzecią niedzielę Adwentu 12 XII. Szczegóły w późniejszym terminie.
5. W środę po Mszy św. zapraszam na Nowennę do MB  Nieustającej Pomocy.
6. W tym  tygodniu  siostry zakonne będą roznosiły do naszych domów pobłogosławione opłatki na wigilijny stół w następującym porządku: poniedziałek: ul. Żaków- bloki: 2,4,6,8
wtorek: ul. Północna, Strzelecka, Łęgowska, Wojska Polskiego, Partyzancka; środa: ul. Moniuszki, Polna, Marynarska, Żymierskiego; czwartek: ul. Konarskiego (numery nieparzyste);
piątek:ul. Konarskiego(numery parzyste); sobota: ul. Łąki Zamkowe, Zamkowa, Młyńska, Małomłyńska, Garbarska); Od poniedziałku do piątku siostry rozpoczynają od  15.00,
w sobotę od 11.00. 
7. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek pół godziny przed Mszą św. adoracja N.S. W czwartek modlimy się w intencji powołań, w piątek w intencjach wynagradzających NSPJ, w sobotę oddajemy cześć NSNMP. Okazja do spowiedzi w czwartek i piątek od 16.30. 
8. Chorych odwiedzimy: ks. Ryszard w piątek od 10.00 i ks. Jan w sobotę od 10.00. ks. Mieczysław w sobotę od 7.00.
9. W poniedziałek 6 grudnia wspomnienie św. Mikołaja., który odwiedzi nasze dzieci po Mszy św. Roratniej. Rodziców prosimy o przygotowanie podpisanych imieniem i nazwiskiem paczek i dostarczenie ich w przyszły poniedziałek przed Mszą do zakrystii.
10. W  ramach „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom” od przyszłej niedzieli rozprowadzać będziemy świece na wigilijny stół. Małe w cenie 5 zł., duże 12 zł.
11. Dzisiaj w naszym kościele  Mszą św. o 18.00 rozpocznie się kurs przedmałżeński.
12. W przyszła niedzielę zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie.
13. Zapraszamy na pielgrzymkę w czerwcu do Medjugorie. Koszt 460zł i 150 €. Informacje i zapisy u ks. Mieczysława. Ilość miejsc ograniczona.
14. Są wolne intencje w ciągu tygodnia, prosimy o zamawianie Mszy św. Za ofiary składane na  potrzeby parafii, a dziś przeznaczone na remont dachu serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 
Świebodzin  28.11.2010, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u