Ogłoszenie Duszpasterskie na XXVII Niedzielę Zwykłą

        OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE    NA  XXVII   NIEDZIELĘ    ZWYKŁĄ

 

 1. Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. W naszej Ojczyźnie przeżywamy XVII Dzień Papieski pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją!”  Po Mszy św. zbiórka do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 2. Przypominamy i zapraszamy raz jeszcze  na KONCERT MUZYKI SAKRALNEJ „ AVE MARIA” , który odbędzie się dzisiaj w naszej świątyni o 19.00. Szczegóły na plakatach.
 3. Nabożeństwa Różańcowe dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do piątku o 17.30-po różańcu Msza św.. W sobotę różaniec o 8.30; w niedzielę o 17.30. Różaniec dla dzieci ze szkoły podstawowej od poniedziałku do piątku o 16.30.
 4. W przyszłą niedzielę w Grodziszczu o 12.30 Msza św. Odpustowa ku czci Św. Jadwigi.
 5. W przyszłą niedzielę o 00 spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych z kl. III.
 6. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 18:00 zapraszamy rodziców i młodzież z kl. VII szkoły podstawowej i kl. II gimnazjum. Po Mszy spotkanie informacyjne dotyczące sakramentu bierzmowania.
 7. W poniedziałek po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie Odnowy w Duchu Św.; w piątek na spotkanie
 8. W piątek 13–ty dzień miesiąca. Zapraszamy na ostatni w tym roku Wieczór Fatimski. Z tej racji nabożeństwo różańcowe w intencjach wynagradzających o 17:30. Następnie Msza św. w int. Czcicieli M.B. Fatimskiej i procesja z figurą M. B.
 9. W sobotę przypada Dzień Nauczyciela. Pamiętajmy o modlitwie w intencji wszystkich pracowników oświaty. Zapraszamy na różaniec w intencji pracowników oświaty.
 10. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy o duchowym przygotowaniu do tych dni, a także o modlitwie za zmarłych. Jak co roku można zaopatrywać się w karty wypominkowe, na których wypisujemy imiona zmarłych polecanych we wspólnej modlitwie różańcowej. Wypełnione karty w kopertach wrzucamy do urny przy ołtarzu Matki Bożej. Karty można pobrać przy urnie oraz w zakrystii. Na każdej karcie jest data – dzień w którym będą czytane imiona zmarłych. Wypominki będą od 3 do 18 listopada po Mszy wieczornej.
 11. W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca taca przeznaczona na remont Domu Sióstr.
 12. W zakrystii do nabycia są kalendarze na nowy rok. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą nabyć można przy wyjściu z kościoła oraz w zakrystii.
 13. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 14. Na prośbę KEP w przyszłą niedziele zbiórka do puszek dla poszkodowanych w Meksyku. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 15. Rektor GWSD zaprasza do udziału w nabożeństwie Akatystu, które odbędzie się 14.X w kościele seminaryjnym.

Świebodzin 08.10.2017                                             Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

 

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u