Ogłoszenia Parafialne na I Niedzielę Wielkiego Postu

 1. Dzisiaj I Niedziela Wielkiego Postu. W przyszłą niedzielę po Mszy o 8.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
  Droga  Krzyżowa
  –  dla  dzieci  w  piątek  o  16.30;
  – dla młodzieży i dorosłych  o 17.30
   

  Gorzkie  Żale  z  nauką  pasyjną  w  każdą niedzielę  o  17.00.   W czasie Gorzkich Żali i po Drodze Krzyżowej zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

 1. We wtorek po Mszy wieczornej Nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do M.B. Nieustającej Pomocy, w czwartek pół godziny przed Mszą adoracja w intencji powołań, po Mszy modlitwy i bł. relikwiami św. Charbela. W piątek Droga Krzyżowa i Msza św. w intencji rodzin – aby umacniały swoją miłość i jedność pielęgnując cnotę trzeźwości.
 2. W środę na Mszę św. i spotkanie zapraszam Parafialny Zespół Synodalny.
 3. Już dziś informujemy, że parafialne rekolekcje wielkopostne dla dorosłych i młodzieży odbędą się od 18 do 21 marca.
 4. W Wielkim Poście składamy ofiary na Jałmużnę Postną do skarbony przy ołtarzu M.B. Nieustającej Pomocy. Te ofiary są materialnym zadośćuczynieniem za niezachowanie postów oraz brak wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątki. Ofiary przeznaczane są na cele charytatywne.
 5. Rodzinom, które już złożyły swoją ofiarę na rzecz seminarium duchownego w Gościkowie-Paradyżu, serdecznie dziękujemy. Prosimy pozostałe rodziny aby ofiary na seminarium składać w kopertach, które pozostawiliśmy w każdej rodzinie w czasie kolędy.
 6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; oprócz bieżących informacji z życia Kościoła, w Gościu Niedzielnym m.in. „Spowiednik Europy”; ”Początek końca komuny”. W Niedzieli: „Niemen- Sen o Warszawie”; ”Po co post?”
 7. Informujemy, że 3 marca o 19.00 w kościele Matki Bożej rozpocznie się przygotowanie do s. bierzmowania dla osób dorosłych, które tego sakramentu nie przyjęły. Zainteresowanych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie się do kancelarii w swojej parafii.
 8. W przyszła  niedzielę zbiórka do puszek na cele misyjne.
 9. Za ofiary dzisiaj złożone a przeznaczone na remont Domu Sióstr, składane na potrzeby parafii i inne cele serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 10. Odpowiadając na apel Ojca Świętego Franciszka, który wezwał Kościół, aby 23 lutego był dniem modlitwy i postu w intencji pokoju w Demokratycznej Republice Konga, zachęcamy do włączenia się w tę inicjatywę i podjęcie także indywidualnego postu w tej intencji.

Świebodzin 18.02.2018 r.                                Proboszcz    Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u