Ogłoszenia Parafialne na III Niedzielę Wielkanocną

1. Dzisiaj III Niedziela Wielkanocna.
2. Jutro uroczystość św. Stanisława Bpa i Męczennika głównego patrona Polski, przeniesiona z dnia dzisiejszego.
3. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Misje Parafialne, które będą trwały do niedzieli 15 maja. Szczegółowy program  na tablicach ogłoszeń, na folderach, które rozdawaliśmy w czasie kolędy, a które można także wziąć przy wyjściu z kościoła. Duchowym zamyśleniom nad Bożym Miłosierdziem przewodniczyć będą oo. Pallotyni: o. Jerzy Gugała i o. Andrzej Mucha. Misjonarzy serdecznie witamy.
4. Dzisiaj się w naszej parafii rozpoczyna się także Peregrynacja Obrazu Jezusa Miłosiernego. Uroczyste przyjęcie obrazu w parafii z udziałem Ks. Bpa Diecezjalnego Stefana Regmunta rozpocznie się dzisiaj o 17.30 w kościele. Na tę uroczystość serdecznie wszystkich parafian zapraszamy. Prosimy o przygotowanie na procesję sztandarów i feretronów.
5. W przyszłą niedzielę Dobrego Pasterza – dzień modlitw o powołania i początek Tygodnia Modlitw o Powołania. 
6. Z racji Misji Świętych, które będą trwały do przyszłej niedzieli ofiary na remont dachu będą zbierane w IV niedzielę miesiąca tj. 22 maja.
7. Projekcja filmu „Krzyż” odbędzie się w sobotę 14 maja o godz.12.00 w Sali kinowej Domu Kultury. Po filmie spotkanie z autorami filmu: Ewą Stankiewicz i Janem Pospieszalskim. Serdecznie zapraszamy.
8. Można zapisywać się na Leksykon Polskich Świętych, Błogosławionych i Sług Bożych. Cena 45 zł., a w zakrystii do odbioru film Krzyż.
9. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 08.05.2011, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u