Ogłoszenia Parafialne na II Niedzielę Wielkiego Postu

1. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu. W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca Msza św. o 13.15 z udziałem dzieci kl. I i II wraz z rodzicami.
2. W niedzielę 15 marca w naszej parafii rozpoczną się Rekolekcje Wielkopostne. Szczegółowy program podamy w przyszłą niedzielę.
3. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.15; dla dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00. W czasie Gorzkich Żali zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
4. Przypominamy ofiarach na seminarium Duchowne w Paradyżu. Koperty podpisane imieniem ,nazwiskiem i adresem prosimy składać na tacę lub w zakrystii.
5. Od poniedziałku do soboty przed Mszą św. wieczorną zapraszamy na modlitwę Koronką  do Bożego Miłosierdzia. Tę modlitwę ofiarujemy w intencjach wynagradzających i o nawrócenie grzeszników. Natomiast w środę po Mszy św. zapraszamy  na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Prosimy o pisemne składanie intencji do skrzynki przy obrazie Matki Bożej. Msza św. w intencji czcicieli MB Nieustającej Pomocy wieczorem w każdą pierwszą środę miesiąca.
6. Spotkania formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z kl. I szkoły średniej odbędą się :  we wtorek 10.III; gr. I o 18.00; w środę 11.III – gr. II g. 18.00; w piątek 13.III- gr. III g. 18.00; w sobotę 14.III –  gr. IV g. 10.00.
7. Duszpasterstwo Rodzin zaprasza do Rokitna od 20 do 22 marca na rekolekcje dla małżonków odnawiające więzi małżeńskie. Szczegóły na plakacie.
8.W imieniu Caritas Diecezji Ziel.- Gorzowskiej, prosimy bardzo o włączenie się w akcję: 1% podatku na Caritas; Szczegóły na ulotkach , które prosimy wziąć przy wyjściu z kościoła.
9. Dzisiaj po Mszy św.  zbiórka do puszek na cele misyjne.
10. W przyszłą III niedzielę miesiąca ofiary składane na tacę przeznaczone są na remonty w naszej parafii. Za ofiary już złożone i wszelką życzliwość serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!
 
Świebodzin  08.03.2009 Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u