OGŁOSZENIA DUSZPASTRSKIE VII NIEDZIELA WIELKANOCNA – WNBIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

 

 1. Dzisiaj VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie. Po Mszy o 9.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 2. Trwa Nowenna przed Zesłaniem D. Św. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Św.
 • W środę święto Nawiedzenia NMP – kończymy nabożeństwa majowe. Dziękujemy za udział w nabożeństwach majowych i Apelach Maryjnych wieczorem. Szczególne dziękuję ks. Rafałowi, ks. Markowi i scholi młodzieżowej za codzienne przygotowanie i prowadzenie tej wieczornej modlitwy.
 1. W czwartek rozpoczynamy miesiąc czerwiec i nabożeństwo ku czci NSPJ. Zapraszamy do wspólnej  modlitwy: od poniedziałku do soboty o 18.00 Msza św., po Mszy Nabożeństwo Czerwcowe. W przyszłą niedzielę z racji I – szej niedzieli miesiąca nabożeństwo również po Mszy wieczornej.
 • W poniedziałek nie będzie spotkania Odnowy w Duchu Świętym.
 1. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy do modlitwy w intencji powołań, w piątek oddajemy cześć NSPJ, w sobotę Niepokalanemu Sercu Maryi. Spowiedź codziennie przed Msza św. Chorych ks. Marek odwiedzi w piątek i sobotę od 7.00, ks. Rafał swoich chorych odwiedzi 10 czerwca.
 2. Zachęcamy do wyjazdu na Lednicę Młodych, wyjazd 3 czerwca, koszt 50 zł., zapisy w zakrystii. Spotkanie organizacyjne uczestników wyjazdu w środę po Mszy św. wieczornej.
 3. W ramach diecezjalnych obchodów setnej rocznicy objawień w Fatimie zapraszamy na pielgrzymkę do sanktuarium w Rokitnie 3 czerwca – w pierwszą sobotę miesiąca. Koszt przejazdu 15 zł. Zapisy w zakrystii.
 4. Dnia 3 czerwca WSD w Paradyżu zaprasza na Akatyst do Ducha Św.
 • W przyszłą niedzielę o 10:30 zostanie odprawiona Msza św. podczas której modlić się będziemy o błogosławieństwo Boże dla rolników pracujących na roli oraz Ruchu Ludowego Powiatu Świebodzińskiego.
 1. Dnia 23 czerwca w parafii Miłosierdzia Bożego o godz. 19 – tej rozpoczyna się kurs przedmałżeński.
 • W dniachod 25 czerwca do 02 lipca 2017 r. w Kęszycy Leśnej odbędą się rekolekcje dla małżeństw. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie Wydziału Duszpasterstwa Rodzin.
 1. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościć będziemy s. Felicytę Gubiec ze Zgromadzenia Sióstr św. Dominika, która podzieli się doświadczeniem pracy misyjnej w Kamerunie w Afryce. Będzie można nabyć materiały misyjne i wesprzeć pracę siostry składając ofiary do puszek na potrzeby zgromadzenia.
 2. Zachęcamy do lektury i kupna prasy katolickiej.
 3. Za ofiary złożone na remont Domu Sióstr w wysokości 6570 zł oraz składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

 

Świebodzin 28.05.2017                                                        Proboszcz  Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u