Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXII Niedzielę Zwykłą

 1. Jutro 101 rocznica odzyskania Niepodległości. Narodowe Święto Niepodległości. O 10.30 zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny z udziałem Władz Powiatowych i Samorządowych.  W poniedziałek kancelaria parafialna nieczynna.
 2. W środę 13 listopada święto Pierwszych Męczenników Polski Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – patronów naszej diecezji.
 3. W sobotę 16 XI wspomnienie M.B. Ostrobramskiej.
 4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania – gr. starsza- w środę po Mszy wieczornej.
 5. W sobotę 16.XI o g. 16.00  zapraszamy na spotkanie do świetlicy szkoły katolickiej małżeństwa, które chcą pogłębiać swoją relację z Panem Bogiem oraz wewnątrz małżeństwa. Zapewniamy opiekę nad dziećmi oraz towarzyszenie kapłana.
 6. W sobotę 23.XI w Babimoście odbędzie się II Diecezjalne Spotkanie Kobiet. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 7. W przyszłą niedzielę  na Mszy o 12.00 poświecenie książeczek dzieciom kl. III, a o 16.00 spotkanie formacyjne  z rodzicami dzieci kl. III, dotyczące I Komunii Św.
 8. Modlitwa za zmarłych wymienionych w od poniedziałku do piątku po Mszy św., w soboty i niedziele przed Mszą św. o 17.30.
 9. W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca taca przeznaczona na remont naszego kościoła.
 10. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela , a w nich Zmarnowana szansa;  Nie katujmy się; Dlaczego nie lubią księży ?; Nasz rodzinny patriotyzm i wiele ciekawych artykułów o Niepodległej.
 11. Dzisiaj po Mszy zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie, a za ofiary składane na potrzeby parafii  i wszelką życzliwość serdecznie  dziękujemy. Bóg zapłać!
 12. Terenowe  Radia Maryja organizuje  wyjazd do Torunia na rocznicę powstania radia. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Zapisy w kawiarence pod plebanią przy parafii MBKP.

 

Świebodzin 10.11.2019 r.                                  Proboszcz        Ks. Zbigniew  Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u