Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVII Niedzielę Zwykłą

  1. Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Po Mszy o 12.00 poświęcenie różańców dzieciom kl. III.
  2. W czwartek zakończyła się Wizytacja Kanoniczna Ks. Bpa Pawła Sochy w naszej parafii. Raz jeszcze dziękuję za mobilizację i zaangażowanie wielu grup, środowisk i pojedynczych osób w przygotowanie wizytacji na terenie naszej parafii. Dziękuję z serca dyrektorom, nauczycielom, pracownikom administracyjnym szkół, dzieciom i młodzieży, dyrektorom i pracownikom szpitali za godne i piękne przyjęcie Ks. Bpa w swoich placówkach. Poszczególnym grupom duszpasterskim działającym w parafii za prezentacje i pomoc w przeżywaniu tego ważnego wydarzenia. Dziękuję za piękną oprawę liturgiczną Służbie Liturgicznej Ołtarza, chórowi i p. organiście. Dziękuję ks. Rafałowi i ks. Markowi. Dziękuję siostrom, za przygotowanie świątyni. Dziękuję również tym osobom, które troszczyły się o posiłki na plebanii. Smutnym jest fakt, że w czwartek na Mszy ODPUSTOWEJ tak wielu z nas brakowało. Myślę, że większość z obecnych tutaj powinna zastanowić  się nad swoją obojętnością na tak ważne wydarzenie.
  3. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwa Różańcowe dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do piątku i w niedzielę o 17.30 – po różańcu Msza św. W sobotę różaniec o 8.30. Dla dzieci – szkoła podstawowa –różaniec od poniedziałku do piątku o 16.30.
  4. Dziś odbywa się pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Rokitna.
  5. W tym tygodniu I – szy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek modlimy się w intencji powołań, w piątek w intencjach wynagradzających NSPJ.
  6. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy kolejny – XVI – Dzień Papieski po hasłem „Jan Paweł II – Bądźcie świadkami miłosierdzia” .W całej Polsce przeprowadzona będzie zbiórka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.
  7. Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza na Rekolekcje dla Małżeństw w dniach 21-23 X. Szczegóły na plakacie
  8. W zakrystii do nabycia kalendarze na 2017r. , oraz Gość Niedzielny i Niedziela .
  9. Za ofiary składane na potrzeby parafii oraz wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 02.10.2016 Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

W imieniu organizatorów zapraszamy na VI Festiwal Musica Misericordia, który odbędzie się we wszystkich trzech kościołach w Świebodzinie.( szczegóły na plakatach i ulotkach) W naszej świątyni w niedzielę 16 października zostanie odprawiona uroczysta Msza Trydencka, na którą już teraz serdecznie zapraszamy, a po niej odbędzie się koncert organowy w wykonaniu pani Magdaleny Frąckiewicz.

14543801_1262407227123223_6820815205161868896_o

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u