Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVII Niedzielę Zwykłą

 1. Dzisiaj w naszej Ojczyźnie przeżywać będziemy XX Dzień Papieski pod hasłem: TOTUS TUUS”, połączony ze zbiórką do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.

 2. We wtorek 13–ty dzień miesiąca. Zapraszamy na ostatni w tym roku Wieczór Fatimski. Z tej racji nabożeństwo różańcowe w intencjach wynagradzających o 17.30. Następnie Msza św. w int. Czcicieli M.B. Fatimskiej i procesja z figurą M. B. W tym dniu rozpoczniemy Nowennę w obronie życia przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.

 3. W środę Dzień Edukacji. Pamiętajmy o modlitwie w intencji wszystkich pracowników oświaty. Zapraszamy na różaniec w intencji pracowników oświaty.

 4. W przyszłą niedzielę o 16.00. spotkanie i katecheza dla rodziców dzieci kl. III przygotowujących się do I-ej Komunii Św.

 5. Nabożeństwo Różańcowe dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do piątku i w niedzielę o 17.30, po różańcu Msza św. W sobotę różaniec o 8.30. Dla dzieci o 16.30.

 6. W piątek 16 października 42 rocznica wyboru na Stolicę Piętrową Karola Wojtyły – modlić się będziemy o wierność dziedzictwu, które przekazał nam św. J.P II.

 7. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy o duchowym przygotowaniu do tych dni, a także o modlitwie za zmarłych. Jak co roku można zaopatrywać się w karty wypominkowe, na których wypisujemy imiona zmarłych polecanych we wspólnej modlitwie różańcowej. Wypełnione karty w kopertach wrzucamy do urny przy ołtarzu Matki Bożej. Karty można pobrać przy urnie oraz przy głównym wyjściu z kościoła. Na każdej karcie jest data – dzień w którym będą czytane imiona zmarłych. Wypominki będą od 3 do 14 listopada. Do piątku po Mszy św. o 18.00, w sobotę i niedzielę o 17.30.

 8. W najbliższą sobotę na g. 16.00  zapraszamy na spotkanie do świetlicy szkoły katolickiej małżeństwa, które chcą pogłębiać swoją relację z Panem Bogiem oraz wewnątrz małżeństwa. Zapewniamy opiekę nad dziećmi oraz towarzyszenie kapłana.

 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą nabyć można przy wyjściu z kościoła oraz w zakrystii. W Niedzieli: Niezwykły 15-latek; Zbyt katolicka, więc niewygodna?; Różańcowa droga zbawienia; w GN; Musiałam ten film zrobić; Ludzie i zwierzęta; i dodatek – płyta DVD z filmem Ziemia Maryi.

 10. W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca taca przeznaczona na remont naszego kościoła.

 11. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy.

 12. W imieniu stowarzyszenia Ars Familia zapraszamy na X Międzynarodowy Festiwal Musica Misericordia w dniach od 18.X do 15.XI, który będzie odbywał się w poszczególnych kościołach naszego miasta. W naszym kościele 25.X o 19.00. Szczegóły na plakacie i folderach.

 13. Dnia 17 października br.(sobota) o godz. 14.00 na Cmentarzu Komunalnym w Świebodzinie odbędzie się pochówek dzieci zmarłych przed urodzeniem  tzn. ”Dzieci Utraconych”. Pochowane zostaną dzieci nienarodzone z okręgu Świebodzina zmarłe i pozostawione w świebodzińskim szpitalu, między 25.03.2020., a 15.10.2020 roku . Pół godziny wcześniej rozpocznie się w kaplicy nabożeństwo różańcowe. Do udziału w tym smutnym obrzędzie zapraszamy wszystkich mieszkańców Powiatu Świebodzińskiego, a przede wszystkim tych, którzy kiedykolwiek utracili dziecko.       Akcja Katolicka    i Poradnia Życia Rodzinnego     przy parafii Świętego Michała w Świebodzinie.

Świebodzin 11.10.2020 r. Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u