Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVII Niedzielę Zwykłą

 1. Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
 2. W przyszłą niedzielę w naszej Ojczyźnie przeżywać będziemy XX Dzień Papieski pod hasłem: TOTUS TUUS”, połączony ze zbiórką do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 • Nabożeństwa Różańcowe dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do piątku o 17.30-po różańcu Msza św.. W sobotę różaniec o 8.30; w niedzielę o 17.30. Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o 16.30.
 • W piątek na Mszę św. o 18.00 i spotkanie zapraszamy starsza kandydatów do bierzmowania.
 1. W poniedziałek wsp. Św. Faustyny Kowalskiej, w środę NMP Różańcowej.
 2. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy o duchowym przygotowaniu do tych dni, a także o modlitwie za zmarłych. Od przyszłej niedzieli -jak co roku można zaopatrywać się w karty wypominkowe, na których wypisujemy imiona zmarłych polecanych we wspólnej modlitwie różańcowej. Wypełnione karty w kopertach wrzucamy do urny przy ołtarzu Matki Bożej. Karty można pobrać przy urnie oraz w zakrystii. Na każdej karcie jest data – dzień w którym będą czytane imiona zmarłych. Wypominki będą od 3 do 14 Do piątku po Mszy św. o  18.00., w sobotę i niedzielę o 17.30.
 3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą nabyć można przy wyjściu z kościoła oraz w zakrystii, a w nich min. Ogień i krew; Paciorki z miłością; Śmieci – surowiec strategiczny; Kościół o zwierzętach; Rozaniel po męsku.
 4. Jest nowa księga intencji. Można zamawiać Msze św. na 2021 r.
 5. Dzisiaj po Mszach zbiórka do puszek na utrzymanie miejsc kultu w Ziemi Świętej, a za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 6. W niedzielę 11 X o 12.00, w kościele Matki B. Królowej Polski zostanie odprawiona Msza św. w intencji świebodzińskich Amazonek.
 7. Biskup Tadeusz Lityński zaprasza diecezjan do udziału w projekcie „Pod biało-czerwoną”. Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez rząd Rzeczypospolitej Polskiej budowy masztu z flagą narodową w każdej gminie, której mieszkańcy dołączą się do projektu. Celem jest zjednoczenie Polaków pod naszą flagą państwową i uczczenie pamięci Bohaterów Walk o Ojczyznę, a szczególnie Bohaterów Bitwy Warszawskiej w 1920 r. Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów online. Zachęcamy, do poparcia naszej gminy. Głosy można oddawać pod adresem gov.pl/bialoczerwona do 11 listopada br.

 

Świebodzin 04.10.2020 r.                                    Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u