Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVI Niedzielę Zwykłą

 1. Dzisiaj w naszej parafii uroczystość odpustowa ku czci Św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Naszej parafialnej uroczystości towarzyszy i Sumę Odpustową z procesją odprawi o godz. 12.00. ks. Rafał Goluch. Z racji Imienin,  Rafałowi życzymy bł. Bożego, opieki M. B. i wstawiennictwa Patrona.
 2. Po Mszy o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 3. W przyszłą niedzielę o 16.00 spotkanie formacyjne  z rodzicami dzieci kl. III, dotyczące I Komunii Św.
 4. We wtorek rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwa Różańcowe dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do piątku i w niedzielę o 17.30 – po różańcu Msza św. W sobotę różaniec o 8.30. Dla dzieci  różaniec od poniedziałku do piątku o 16.30. Poświęcenie różańców 1.X na pierwszym nabożeństwie.
 5. Dzieci ze szkoły podstawowej, które pragną pogłębić swoja przyjaźń z Panem Jezusem  poprzez wspólną modlitwę, spotkania, aktywne uczestnictwo we Mszy świętej, zapraszamy na spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych w sobotę o godz. 15.00., Scholi o 16.00 w świetlicy Szkoły Katolickiej.
 6. Odnowa w Duchu Św. zaprasza w poniedziałek, a Grupa Biblijna we wtorek po Mszy wieczornej.
 7. W tym tygodniu I – szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się w intencji powołań, w piątek w intencjach wynagradzających NSPJ, w sobotę w intencjach wynagradzających NSNMP. Chorych księża odwiedzą w piątek i sobotę od 7.00.
 8. Zapraszamy   na   Pielgrzymkę Róż żywego Różańca i Margaretek do Rokitnawyjazd 5.X – w sobotę  o – 8.30 koszt przejazdu 15 zł.   Zapisy  w zakrystii.
 9. W każdą pierwszą sobotę miesiąca odbywa się piesza pielgrzymka z Międzyrzecza do Rokitna w fatimskim duchu wynagrodzenia. Początek o 7.30 przy straży pożarnej na trasie wylotowej do Rokitna. W imieniu organizatorów zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 10. Nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę 5 października o 19.00. w naszej parafii.
 11. W zakrystii do nabycia kalendarze na 2020 r. , oraz Gość Niedzielny i Niedziela, a w nich artykuły: Z Maryja nie zginiesz; Zjadanie własnego ogona; Pytania o Anioła Stróża; Któż jak Bóg?
 12. Jest nowa księga intencji. Od 1 X można zamawiać Msze św. na 2020 r.
 13. Stowarzyszenie ARS FAMILIA serdecznie zaprasza na IX Międzynarodowy Festiwal Musica Misericordia w Świebodzinie, który potrwa od 6 do 27 października. Już za tydzień w niedzielę o godzinie 19.00 pierwszy koncert, który odbędzie się w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Rozpocznie zespół MASTERBRAS, który złożony jest z pięciu artystów grających na instrumentach dętych blaszanych.
  Drugi koncert odbędzie się 13 października w Kościele Św. Michała Archanioła pt. „RZYM I MUZYKA INSTRUMENTALNA ZA CZASÓW CORELLEGO”. Muzycy zespołu „Giardino di Delizie” grają na instrumentach dawnych, kopiach znanych lutników. Jeszcze raz gorąco zapraszamy.
 14. Za ofiary składane na potrzeby parafii oraz wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

 Świebodzin 29.09.2019 r.                                    Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

 

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u