Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVI Niedzielę Zwykłą

 1. Dzisiaj XXVI Niedziela Zwykła. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim którzy uczestniczyli w uroczystości odpustowej naszego Patrona Św. Michała, Rodzicom młodzieży bierzmowanej za dar ołtarza przeznaczony na renowację tabernakulum. Dziękujemy również za przygotowanie uroczystości, zwłaszcza siostrom Pasterkom za przygotowanie świątyni. Bóg zapłać.
 2. Po Mszy o 8.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca, a po Mszy o 12.00 poświęcenie różańców dzieciom kl. III.
 3. Jutro rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwa Różańcowe dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do piątku i w niedzielę o 17.30 – po różańcu Msza św. W sobotę różaniec o 8.30. Dla dzieci  różaniec od poniedziałku do piątku o 16.30.
 4. Dzieci ze szkoły podstawowej, które pragną pogłębić swoja przyjaźń z Panem Jezusem  poprzez wspólną modlitwę, spotkania, aktywne uczestnictwo we Mszy świętej, zapraszamy na spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych w sobotę o godz. 15.00., Scholi o 16.00 w świetlicy Szkoły Katolickiej.
 5. Odnowa w Duchu Św. zaprasza w poniedziałek, Grupa Biblijna w piątek po Mszy wieczornej.
 6. W tym tygodniu I – szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się w intencji powołań, w piątek w intencjach wynagradzających NSPJ, w sobotę w intencjach wynagradzających NSNMP. Chorych księża odwiedzą w piątek i sobotę od 7.00.
 7. W każdą pierwszą sobotę miesiąca odbywa się piesza pielgrzymka z Międzyrzecza do Rokitna w fatimskim duchu wynagrodzenia. Początek o 7.30 przy straży pożarnej na trasie wylotowej do Rokitna. W imieniu organizatorów zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 8. Nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę  6 października o 19.00. w naszej parafii.
 9. Zapraszamy na   Pielgrzymkę Róż żywego Różańca i Margaretek do Rokitnawyjazd 6.X – w sobotę  o – 8.30 koszt przejazdu 15 zł.   Zapisy  w zakrystii.
 10. W zakrystii do nabycia kalendarze na 2019 r. , oraz Gość Niedzielny i
 11. Jest nowa księga intencji, można zamawiać Msze św. na 2019 r.
 12. Na prośbę Hospicjum w Gorzowie zachęcamy do nabycia cebulek żonkili. Cebulki do nabycia w przyszłą niedzielę po Mszach św.. Cena minimum 1,5 zł za sztukę.
 13. W imieniu stowarzyszenia Ars Familia zapraszamy na VIII Festiwal Musica Misericordia w dniach od 7 do 28 października. Szczegóły na plakacie.
 14. Za ofiary składane na potrzeby parafii oraz wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

 Świebodzin 30.09.2018 r.                                    Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u