Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVI Niedzielę Zwykłą

 1. Dzisiaj XXVI Niedziela Zwykła. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim którzy uczestniczyli w uroczystości odpustowej naszego Patrona Św. Michała, Rodzicom młodzieży bierzmowanej za dar ołtarza. Dziękujemy również za przygotowanie uroczystości, zwłaszcza siostrom Pasterkom za przygotowanie świątyni. Bóg zapłać.
 2. Po Mszy o 12.00 poświęcenie różańców dzieciom kl. III.
 3. Rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwa Różańcowe dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do piątku i w niedzielę o 17.30 – po różańcu Msza św. W sobotę różaniec o 8.30. Dla dzieci – szkoła podstawowa –różaniec od poniedziałku do piątku o 16.30.
 4. W poniedziałek nabożeństwo różańcowe ofiarujemy w intencji Synodu Diecezjalnego. Po Mszy spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego. Zapraszam Parafialną Radę Duszpasterską, liderów grup, katechetów, nadzwyczajnych szafarzy.
 5. W tym tygodniu nie będzie spotkania Odnowy w Duchu Św.
 6. W tym tygodniu I – szy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek modlimy się w intencji powołań, w piątek w intencjach wynagradzających NSPJ. Chorych księża odwiedzą w piątek i sobotę od 7.00
 7. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy kolejny – XVII – Dzień Papieski po hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją!” .W całej Polsce przeprowadzona będzie zbiórka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.
 8. W tym tygodniu w środę i piątek kancelaria nieczynna z powodu remontu. Nauka dla rodziców i chrzestnych w drugą sobotę miesiąca, czyli 14 października o 19.00.
 9. Zapraszamy do wyjazdu i wspólnej modlitwy na Różaniec do granicnasze dekanaty modlić się będą w Kostrzynie – wyjazd 7 października o 8.00 – koszt przejazdu 25 zł.   Zapisy  w zakrystii. W tym samym dniu w Rokitnie odbywać się będą Diecezjalne obchody setnej rocznicy Objawień Fatimskich, połączone z Pielgrzymką Róż Żywego Różańca.
 10. W imieniu organizatorów zapraszamy na KONCERT MUZYKI SAKRALNEJ „ AVE MARIA” , który odbędzie się w naszej świątyni 8 października o 19.00. Szczegóły na plakatach.
 11. W zakrystii do nabycia kalendarze na 2018r. , oraz Gość Niedzielny i
 12. Za ofiary składane na potrzeby parafii oraz wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

 

 Świebodzin 01.10.2017                                    Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u