OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

  1. W przyszłą niedzielę po Mszy o 8.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  2. Dzisiaj rozpoczniemy Nowennę przed uroczystością odpustową ku czci naszego Patrona Św. Michała Archanioła. SUMĘ ODPUSTOWĄ w uroczystość Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała w intencji Parafian,  we wtorek 29 IX o 18.00  odprawi ks. prof. Andrzej Draguła.                                                                                  Po Mszy procesja eucharystyczna. Prosimy o przygotowanie sztandarów i feretronów, a dzieci o sypanie kwiatków w czasie procesji. Bardzo prosimy o korzystanie z sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św.
  3. Dzisiaj o 16.00 spotkanie informacyjno organizacyjne z rodzicami dzieci kl. II i III w ramach przygotowania do I Komunii Św.
  4. We wtorek Imieniny obchodzi ks. Tomasz. Zapraszamy na Mszę św. w Jego intencjach o 18.00.
  5. W poniedziałek święto Św. Mateusza Apostoła, we wtorek modlimy się przez wstawiennictwo Św. Szarbela z bł . Jego relikwiami, w środę wsp. Św. o. Pio z Pietrelciny
  6. Zapraszamy   na   Pielgrzymkę Róż żywego Różańca i Apostolatu Margaretka do Rokitnawyjazd 3.X – w sobotę  o – 8.30 koszt przejazdu 15 zł.          Zapisy  w zakrystii.
  7. Odnowa w Duchu Św. zaprasza w poniedziałek, a Grupa Biblijna we wtorek po Mszy wieczornej
  8. Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka : WG   Nowa broń masowego rażenia; Powróćmy do Eucharystii.  W niedzieli: Świat nienawidzi chrześcijan; Czy sakramentalni maja łatwiej?
  9. Za ofiary złożone dzisiaj na remont kościoła, składane na potrzeby parafii oraz wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
  10. W odpowiedzi na apel Rady Konferencji Episkopatu Polski, w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby migrantów i uchodźców z racji Dnia Migrantów i Uchodźców.

         Świebodzin 20.09.2020 r.                              Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u