Ogłoszenia Duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą

  1. Dzisiaj po Mszy o 18.00 zapraszamy rodziców i młodzież kl. VII na spotkanie informacyjne -organizacyjne dotyczące Sakramentu Bierzmowania.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy o 8.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca, a po Mszy o 12.00 poświęcenie różańców dzieciom kl. III.
  3. Trwa Nowenna do Św. Michała. W sobotę 29 września zapraszamy na uroczystość Odpustową ku czci św. Archaniołów: Michała Gabriela, i Rafała. O 11.45 Nabożeństwo ku czci naszego Patrona, o 12.00  Msza św. Pontyfikalna w czasie której Bp Tadeusz Lityński udzieli Młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy procesja eucharystyczna. W tym dniu nie będzie Mszy o 9.00. Prosimy o przygotowanie sztandarów i feretronów, a dzieci o sypanie kwiatków w czasie procesji. Bardzo prosimy o korzystanie z sakramentu pokuty      codziennie przed Mszą Św. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, rodziców i świadków w czwartek od 17.00.
  4. Zapraszamy   na   Pielgrzymkę Róż żywego Różańca i Margaretek do Rokitawyjazd 6.X – w sobotę  o – 8.30 koszt przejazdu 15 zł. Zapisy  w zakrystii.
  5. Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka i kalendarze na 2019 r.. W GN Druga strona reflektora; Przeszedł przez piekło; Test na księdza; Dotykać kapłańskiego serca; Formacja permanentna w diecezjach; Serial nauczycielem historii.
  6. Za ofiary złożone na remont Domu Sióstr – 6800  zł, składane na potrzeby parafii oraz wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!    Dzisiaj po Mszach zbiórka do puszek na KUL i ITF w Zielonej Górze, a także możliwość zakupu książki Wandy Półtawskiej Uczcie się kochać, o której za chwile usłyszymy więcej.
  7. Kustosz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego zaprasza na Jubileusz 10-cio lecia ustanowienia sanktuarium. Obchody rozpoczną się dzisiaj  Mszą św. o 12.30 w Sanktuarium. Po Mszy św. przy figurze Chrystusa Króla – Jubileuszowy Festyn Parafialny.
  8. Parafia Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie organizuje pielgrzymkę do Włoch z okazji 50-rocznicy śmierci o. Pio w dniach 18-24 listopada. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

         Świebodzin 23.09.2018 r.                              Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u