Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIX Niedzielę Zwykłą

 1. Dzisiaj o 00 spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych z kl. III., a w przyszłą niedzielę- 23 października – po Mszy o 12.00 z rodzicami dzieci kl. II.
 2. Obowiązkowe spotkanie informacyjne uczniów kl. II gimnazjum i ich Rodziców w ramach przygotowania do s. bierzmowania rozpocznie się w przyszłą niedzielę Mszą św. o 15.00.
 3. Dzisiaj o 19.00 zapraszamy na Mszą św. łacińską z chorałem gregoriańskim. Po Mszy koncert organowy i fletowy.
 4. Nabożeństwo Różańcowe dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do piątku i w niedzielę o 17.30, po różańcu Msza św. W sobotę różaniec o 8.30. Dla dzieci ze szkoły podstawowej o 16.30.   
 5. W sobotę po Mszy wieczornej zapraszamy na nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Charbela z błogosławieństwem jego relikwiami. W zakrystii do nabycia nowenna do św. Charbela.
 6. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy o duchowym przygotowaniu do tych dni, a także o modlitwie za zmarłych. Jak co roku można zaopatrywać się w karty wypominkowe, na których wypisujemy imiona zmarłych polecanych we wspólnej modlitwie różańcowej. Wypełnione karty w kopertach wrzucamy do urny przy ołtarzu Matki Bożej. Karty można pobrać przy urnie oraz przy głównym wyjściu z kościoła. Na każdej karcie jest data – dzień w którym będą czytane imiona zmarłych. Wypominki będą od 3 do 19 listopada po Mszy wieczornej.
 7. Dzisiaj początek Tygodnia Misyjnego. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tace przeznaczone będą na cele misyjne.
 8. Zapraszamy na spotkanie biblijne w piątek po Mszy wieczornej. Spotkanie scholi młodzieżowej w piątek o 19:00; scholi dziecięcej w sobotę o godz. 16:00, ERM – u w sobotę o godz. 15:00, ministrantów w sobotę po Mszy św. o 9:00, lektorów w piątek po Mszy św. wieczornej.
 9. Od 22 października, w każdą sobotę w parafii M B K P w Świebodzinie będą odprawiane Msze św. św. Jana Chryzostoma w języku ukraińskim.
 10. Zapraszamy wszystkich małych i dużych na Marsz i Bal ze Świętymi. Gromadzimy się 31 Października br. o godzinie 17.00 na Mszy Świętej w naszym kościele. Bezpośrednio po Mszy św. przejdziemy ulicami miasta do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Całość zakończymy Balem ze Świętymi. U wszystkich mile widziane przebranie za Świętego, lampion lub świeczka, a u dzieci koszyczek na cukierki.
 11. W zakrystii do nabycia są kalendarze na nowy rok. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą nabyć można przy wyjściu z kościoła oraz w zakrystii.
 12. Za ofiary złożone na Fundusz Stypendialny – 1421 zł składane na potrzeby parafii, a dzisiaj przeznaczone na remont kościoła  serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać.

Świebodzin  16.10.2016 Proboszcz: Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u