OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

 1. Dzisiaj Niedziela Misyjna i początek Tygodnia Misyjnego. Dzisiaj w kościele w Grodziszczu o 12.30 Odpust ku czci Św. Jadwigi.

 2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 8.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

 3. W przyszłą niedziele o 12.00 Msza św. w intencji s. Anny z okazji zaległych Imienin i zbliżających się okrąglutkich Urodzin.

 4. W czwartek jak w każdy 22 dzień miesiąca – rozpoczynamy nowennę do św. Charbela. Po każdej Mszy modlitwy przez jego wstawiennictwo i bł. Jego relikwiami.

 5. We wtorek wspomnienie liturgiczne św. Jana Kantego, w czwartek św. Jana Pała II.

 6. W środę na Msze św. i spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania -gr młodszą.

 7. W najbliższą sobotę o g. 16.00 zapraszamy na spotkanie do świetlicy szkoły katolickiej małżeństwa, które chcą pogłębiać swoją relację z Panem Bogiem oraz wewnątrz małżeństwa. Zapewniamy opiekę nad dziećmi oraz towarzyszenie kapłana.

 8. Nabożeństwo Różańcowe dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do piątku i w niedzielę o 17.30, po różańcu Msza św. W sobotę różaniec o 8.30. Dla dzieci o 16.30.

 9. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy o duchowym przygotowaniu do tych dni, a także o modlitwie za zmarłych. Jak co roku można zaopatrywać się w karty wypominkowe, na których wypisujemy imiona zmarłych polecanych we wspólnej modlitwie. Wypełnione karty w kopertach wrzucamy do urny przy ołtarzu Matki Bożej. Karty można pobrać przy urnie oraz przy głównym wyjściu z kościoła. Na każdej karcie jest data – dzień w którym będą czytane imiona zmarłych. Wypominki będą od 3 do 14 listopada po Mszy wieczornej. Zapraszamy do modlitwy i przyjęcia komunii za swoich zmarłych w wyznaczonym dniu.

 10. W imieniu stowarzyszenia Ars Familia zapraszamy na X Międzynarodowy Festiwal Musica Misericordia. Dzisiaj w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego o 19.00 pierwszy koncert. W naszym kościele 25.X również o 19.00. Szczegóły na plakacie i folderach.

 11. Do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela. W nich ciekawe artykuły GN: Parafia nie może być ideałem; Papież odczytywany na nowo. ND: W szkole nie ma miejsca na seksedukatorow; Już wkrótce wierni wrócą do katedry; Dla Cezara i dla Boga.

 12. Za ofiary dzisiaj złożone, a przeznaczone na remont kościoła serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać! W przyszłą niedziele taca przeznaczona będzie na cele misyjne.

Świebodzin 18.10.2020 r. Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u