Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIX Niedzielę Zwykłą

 1. Dzisiaj Niedziela Misyjna i początek Tygodnia Misyjnego.
 2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 8.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
 3. We wtorek jak w każdy 22 dzień miesiąca – rozpoczynamy nowennę do św. Charbela. Po każdej Mszy modlitwy przez jego wstawiennictwo i bł. Jego relikwiami.
 4. We wtorek wspomnienie liturgiczne św. Jana Pała II.
 5. Nabożeństwo Różańcowe dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do piątku i w niedzielę o 17.30, po różańcu Msza św. W sobotę różaniec o 8.30. Dla dzieci o 16.30.
 6. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy o duchowym przygotowaniu do tych dni, a także o modlitwie za zmarłych. Jak co roku można zaopatrywać się w karty wypominkowe, na których wypisujemy imiona zmarłych polecanych we wspólnej modlitwie różańcowej. Wypełnione karty w kopertach wrzucamy do urny przy ołtarzu Matki Bożej. Karty można pobrać przy urnie oraz przy głównym wyjściu z kościoła. Na każdej karcie jest data – dzień w którym będą czytane imiona zmarłych. Wypominki będą od 3 do 16 listopada po Mszy wieczornej. Zapraszamy do modlitwy i przyjęcia komunii za swoich zmarłych w wyznaczonym dniu.
 7. Zapraszamy wszystkich – małych i dużych – na Marsz i Bal ze Świętymi, który rozpocznie się 31.X o 17.00 Mszą św. w naszym kościele. Bezpośrednio po Mszy św. przejdziemy ulicami miasta do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Całość zakończymy Balem w Przystani Pielgrzyma przy plebanii kościoła Miłosierdzia Bożego. U wszystkich mile widziane przebranie za Świętego, lampion lub świeczka, a u dzieci koszyczek na cukierki. W związku z przygotowaniami do Marszu i Balu Wszystkich Świętych, jak co roku prosimy o upieczenie ciast dla dzieci. By umożliwić sprawną organizację wydarzenia, już teraz prosimy o zapisywanie się na listę, deklarując liczbę ciast, które będą ofiarowane.
 8. Dzisiaj o 19.00 w kościele M. B. Królowej Polski odbędzie się koncert w ramach IX Festiwalu MUSICA MISERICORDIA . Szczegóły na plakatach i folderach.
 9. Parafia Miłosierdzia Bożego organizuje w dniach 29.06-6.07.2020 r. wyjazd rekreacyjno pielgrzymkowy do Chorwacji i Medjugorie. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 10. Do nabycia Gość Niedzielny i W nich ciekawe artykuły GN: Przeszkadzał złu, Na wyciągnięcie ręki, Święta rodzina, ND: Misja specjalna Kościoła, Lekarstwo na zdziczenie, Lokalny synod dla całego Kościoła
 11. Za ofiary dzisiaj złożone, a przeznaczone na remont kościoła serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać! W przyszłą niedziele taca przeznaczona będzie na cele misyjne.

 

          Świebodzin  20.10.2019 r.                                     Proboszcz   Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u