Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIX Niedzielę Zwykłą

 1. Dzisiaj Niedziela Misyjna i początek Tygodnia Misyjnego.
 2. Dzisiaj jak w każdy 22 dzień miesiąca – rozpoczynamy nowennę do św. Charbela. Po każdej Mszy modlitwy przez jego wstawiennictwo i bł. Jego relikwiami.
 3. Dzisiaj o 19.00 w naszym kościele odbędzie się koncert w ramach VII Festiwalu MUSICA MISERICORDIA . Szczegóły na plakatach i folderach.
 4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 9.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
 5. W środę na Mszę wieczorną i spotkanie zapraszam PZC i chętnych do służby w tej grupie.
 6. Nabożeństwo Różańcowe dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do piątku i w niedzielę o 17.30, po różańcu Msza św. W sobotę różaniec o 8.30. Dla dzieci ze szkoły podstawowej o 16.30.
 7. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy o duchowym przygotowaniu do tych dni, a także o modlitwie za zmarłych. Jak co roku można zaopatrywać się w karty wypominkowe, na których wypisujemy imiona zmarłych polecanych we wspólnej modlitwie różańcowej. Wypełnione karty w kopertach wrzucamy do urny przy ołtarzu Matki Bożej. Karty można pobrać przy urnie oraz przy głównym wyjściu z kościoła. Na każdej karcie jest data – dzień w którym będą czytane imiona zmarłych. Wypominki będą od 3 do 18 listopada po Mszy wieczornej. Zapraszamy do modlitwy i przyjęcia komunii za swoich zmarłych w wyznaczonym dniu.
 8. W sobotę 28.10 dzień imienin Bpa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy o modlitwie w int. Solenizanta.
 9. Zapraszamy wszystkich – małych i dużych – na Marsz i Bal ze Świętymi, który rozpocznie się 31.X o 17.00 na Mszą św. w naszym kościele. Szczegóły na plakatach.
 10. Zachęcamy do włączenia się w akcję przeciw zabijaniu chorych nienarodzonych dzieci. Po Mszy zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem ustawy. Podpisać się może każdy, kto ukończył 18 rok życia. Potrzebny jest nr PESEL.
 11. Do nabycia Gość Niedzielny i W nich artykuły: ; Źle o Polsce ;Ojciec tysięcy dzieci; Wracajcie do domu; „Famiglia Cristiana” przeciwko „Różańcowi do granic”.
 12. Za ofiary dzisiaj złożone, a przeznaczone na cele misyjne oraz złożone w zeszłą niedzielę dla ofiar kataklizmu w Meksyku 1100 zł i na remont Domu Sióstr  w kwocie 7200 zł,   serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!.

 

          Świebodzin  22.10.2017 r.                                     Proboszcz   Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u