Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą

 

 1. Dzisiaj XXIV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym- Dzień Środków Społecznego Przekazu. O 16.00 spotkanie z rodzicami dzieci kl. II i III dotyczące I Komunii Św.
 2. W przyszłą niedzielę po Mszy o 9.00. zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
 3. W środę na Msze św. i spotkanie zapraszam PZC.
 4. W przyszłą niedzielę na Mszę o 15.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z gr. ks. Marka wraz rodzicami. W czasie Mszy poświęcenie i wręczenie krzyży kandydatom.
 5. Zapraszamy we wtorek po Mszy wieczornej na nabożeństwa do św. Michała Archanioła, w środę na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy w czwartek pół godziny przed Mszą na adorację Najświętszego Sakramentu. W  piątek o 18.00, w niedziele o 15.00 na koronkę do B. Miłosierdzia. W środę rozpoczniemy również Nowennę przed uroczystością odpustową ku czci naszego Patrona Św. Michała.
 6. W naszej diecezji peregrnuje Figura Matki Bożej Fatimskiej poświecona przez Papieża Franciszka. Zapraszamy do wspólnej modlitwy przy tej Figurze we wtorek 19.09 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego od 17.00 do 21.00. Uczestnicząc w tych modlitwach mamy możliwość uzyskania odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
 7. W piątek zapraszamy na nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Charbela z namaszczeniem olejem św. Charbela i błogosławieństwem jego relikwiami.
 8. W piątek 29.IX o 18.00 Ks. Bp Adam Dyczkowski odprawi Mszę św. Odpustową w czasie której udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży.
 9. Zapraszamy do wyjazdu i wspólnej modlitwy:                                                               Różaniec do granicnasze dekanaty modlić się będą w Kostrzynie – wyjazd 7 października o 8.00 koszt przejazdu 25 zł.

 Pielgrzymka do Rokita – wyjazd 7.X koszt przejazdu 15 zł. Zapisy  w zakrystii.

 1. Do nabycia kalendarze na 2018 r.: wielostronicowe po 5 zł., jednostronicowe po 2 zł.
 2. W niedzieli Ratujmy różańcem Polskę i świat; W GN Pozwól mi żyć.
 3. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i ITF w Zielonej Górze.
 4. Za ofiary dzisiaj złożone na tacę , a przeznaczone na remont Domu Sióstr oraz wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 17.09.2017 r.                                      Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

 

 

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u