Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIII Niedzielę Zwykłą

 1. Dzisiaj rozpoczyna się VIII Tydzień Wychowania .
 2. Dzisiaj przypada rocznica poświecenia Katedry Gorzowskiej.
 3. W każdą niedzielę na Mszę św. o 12.00 zapraszamy wszystkie dzieci. W kilku pierwszych ławkach chcielibyśmy widzieć dzieci kl. II i III przygotowujące się do I komunii św. W przyszłą niedzielę  o 16.00 spotkanie organizacyjne z rodzicami dzieci kl. II i III, dotyczące I Komunii Św.
 4. Dzieci ze szkoły podstawowej, które pragną pogłębić swoja przyjaźń z Panem Jezusem  poprzez wspólną modlitwę, spotkania, aktywne uczestnictwo we Mszy świętej, zapraszamy na spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych w sobotę o godz. 15.00., Scholi o 16.00 w świetlicy Szkoły Katolickiej. Spotkanie kandydatów, ministrantów i lektorów w przyszłą sobotę o 9.00.
 5. Dzisiaj na Mszę św. o 15.00 i spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z grupy starszej. W przyszłą niedzielę na Mszę o 18.00 i spotkanie grupę młodszą.
 6. Odnowa w Duchu Św. zaprasza w poniedziałek, Grupa Biblijna w piątek po Mszy wieczornej.
 7. W czwartek 13 września kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Nie będzie Mszy o 18.00. Natomiast o 00 modlitwa różańcowa, a o 20.30 Msza św. w intencji czcicieli M. B. Fatimskiej. Po Mszy św. procesja ze świecami z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
 8. W piątek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w sobotę wspomnienie M.B. Bolesnej. W duchu pasyjnego zamyślenia zapraszamy na koncert organowo-skrzypcowy w wykonaniu Weroniki Gałek oraz Zygmunta Miecznika na godz. 19.00. Podczas koncertu usłyszymy popularne dzieła kompozytorów francuskich i niemieckich w opracowaniu na skrzypce i organy oraz na organy (m.in. wszystkie 6 chorałów Schüblerowskich Jana Sebastiana Bacha). Serdecznie zapraszamy!
 9. W piątek 21 września o 19.00 w naszej parafii rozpocznie się Kurs Przedmałżeński. Informacje i zapisy na stronie parafii.
 10. Nauka dla rodziców i chrzestnych w najbliższą sobotę w Sanktuarium M.B o 19.30.
 11. W sobotę 15 września zapraszamy na Diecezjalną Pielgrzymkę Mężczyzn do sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu.
 12. W przyszłą niedzielę – 16 września –Akcja Katolicka zaprasza przy ratuszu na patriotyczne spotkanie pod nazwą Świebodzin śpiewa pieśni patriotyczne na 100 lat”. Festyn rozpocznie się od godziny 13.00. Będą śpiewy, grochówka, pokazy wojskowe. Szczegóły na plakatach.
 13. W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca taca przeznaczona na remont Domu Sióstr.
 14. Do nabycia prasa katolicka oraz kalendarze na 2018 r.: jednostronicowe po 2 zł. wielostronicowe po 5 zł. W GN co mówią ludzie mediów o GN; Wspólnota wartości; W Niedzieli: W bronie własnej i nie tylko.
 15. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

 

Świebodzin 09.09.2018 r.                           Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u