Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIII Niedzielę Zwykłą

 1. W każdą niedzielę na Mszę św. o 12.00 zapraszamy dzieci. W ławkach najbliżej ołtarza chcielibyśmy widzieć dzieci kl. II i III przygotowujące się do I komunii św.

 2. We wtorek święto Narodzenia NMP, w środę przypada święto Rocznica Poświęcenia Katedry Gorzowskiej.

 3. Odnowa w Duchu Św. zaprasza w poniedziałek, a Grupa Biblijna we wtorek po Mszy wieczornej.

 4. Spotkanie kand. do bierzmowania z kl. VIII rozpocznie się Msza Św. w piątek o 18.00

 5. W przyszłą niedzielę 13 września kolejne Nabożeństwo Fatimskie. O 17.30 modlitwa różańcowa, a o 18.00 Msza św. w intencji czcicieli M. B. Fatimskiej. Po Mszy św. procesja ze świecami z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

 6. W sobotę 12 września o 6.00 wyruszy XL Piesza Pielgrzymka Ziemi Świebodzińskiej do Rokitna. Dla lepszej organizacji prosimy o wcześniejsze zapisy w zakrystii i wpłatę 20 zł na cele organizacyjne min. za przejazd autokarem. Szczegółowe informacje i obowiązkowe zapisy w zakrystii. Ostateczna decyzja o przeprowadzeniu pielgrzymki będzie uzależniona od stanu epidemicznego.

 7. W sobotę 19.IX Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu. Szczegóły na plakacie i ulotkach.

 8. W piątek 18 września o 19.00 w naszej parafii rozpocznie się Kurs Przedmałżeński. Zapisy tylko przez stronę internetową (http://michael.swiebodzin.pl/kurs). Szczegóły na stronie parafii.

 9. W przyszłą niedzielę o 12.00 Msza św. w int. ks. Krzysztofa z okazji Imienin.

 10. Do nabycia prasa katolicka. W GN Miedzy szkołą a parafią; Kościół nie kłania się mafii; W Niedzieli: Parafia jest ciągle aktualna; Krewni Matki Bożej.

 11. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 06.09.2020 r. Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u