Ogłoszenia Duszpasterskie na XX Niedzielę Zwykłą

  1. Dzisiaj XX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
  2. Trwa sierpień miesiąc abstynencji alkoholowej.
  3. Jutro 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia NMP – Głównej Patronki Diecezji – N.M.P. Rokitniańskiej. Porządek Mszy św. jak w niedziele wakacyjne. Taca przeznaczona jest dla uboższych parafii w diecezji. Po Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów. Jutro w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego o 12.30 uroczysta Msza święta, z okazji przypadającego także w tym dniu święta Wojska Polskiego z udziałem władz oraz pocztów sztandarowych.
  4. We wtorek 16 sierpnia dzień imienin Bpa Diecezjalnego – seniora- Stefana Regmunta. Pamiętajmy o modlitwie w intencjach Solenizanta.
  5. Parafialny Zespół Caritas do jutra do 15 sierpnia przeprowadza zbiórkę przyborów szkolnych pod hasłem: TORISTER PEŁEN UŚMIECHU. Przybory prosimy składać do koszy przy wejściach do kościoła.
  6. Zachęcamy do składania podpisów pod apelem do Parlamentarzystów o prawo do życia dla każdego poczętego dziecka i ochroną macierzyństwa. Listy przy wyjściu z kościoła.
  7. W przyszłą – trzecią niedzielę miesiąca taca przeznaczona na remont kościoła.

  8. Zapraszamy na I przegląd Piosenki Różnej w Ołoboku 20.08. o 15.00. Szczegóły na plakacie.

  9. W związku z oszustwami na tzw. wnuczka Komendant Powiatowy Policji w Świebodzinie zwraca się z prośbą o rozsadek i ostrożność. Szczegóły komunikatu na tablicy ogłoszeń.

  10. Za ofiary składane na potrzeby parafii a dziś złożone na KUL serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku.
Szczęść Boże!
Świebodzin 14.08.2016 Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u