Ogłoszenia Duszpasterskie na XX Niedzielę Zwykłą

 1. Dzisiaj XX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

 2. Dziś dzień imienin Bpa Diecezjalnego- seniora- Stefana Regmunta. Pamiętajmy o modlitwie w intencjach Solenizanta.

 3. W sobotę 22 dzień miesiąca- wsp. NMP Królowej, a po Mszach św. nabożeństwo ku czci św. Charbela z bł. relikwiami Świętego.

 4. W sobotę 12 września o 6.00 wyruszy XL Piesza Pielgrzymka Ziemi Świebodzińskiej do Rokitna. Dla lepszej organizacji prosimy o wcześniejsze zapisy w zakrystii i wpłatę 20 zł na cele organizacyjne min. za przejazd autokarem. Szczegółowe informacje i obowiązkowe zapisy w zakrystii. Ostateczna decyzja o przeprowadzeniu pielgrzymki będzie uzależniona od stanu epidemicznego.

 5. Siostra Anna dziękuje każdemu, kto wspierał ją i rodzinę modlitwą i słowem w czasie choroby i pogrzebu mamy Grażyny.

 6. Do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela, a w nich takie artykuły jak: Kiedy Pan Bóg kule nosi; Ślepi przewodnicy; Czy kultura może znieważać Boga?; Sanktuarium w seminarium; Wniebowstąpienie a wniebowzięcie.

 7. Do niedzieli 23.08 do koszy przy wejściu do kościoła możemy przekazywać przybory szkolne w ramach akcji Caritas Z uśmiechem do szkoły.

 8. Za ofiary dzisiaj złożone, wczoraj na tacę, a przeznaczone na ubogie parafie naszej diecezji, złożone dzisiaj, a przeznaczone na remont naszego kościoła i te składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

 9. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku.
  Szczęść Boże.

 10. Zgodnie z prośba Przewodniczącego EP po Mszy przy wyjściu z kościoła Św. odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w wybuchu w Bejrucie.

Świebodzin 16.08.2020 r. Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u