OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE  NA  XX  NIEDZIELĘ  ZWYKŁĄ

 

 1. Dzisiaj XX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
 2. W przyszłą niedzielę po Mszy o 8.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
 3. W czwartek 22 dzień miesiąca- wsp. NMP Królowej, a po Mszach św. nabożeństwo ku czci św. Charbela z bł. relikwiami Świętego.
 4. W sobotę 14 września o 6.00 wyruszy XXXIX Piesza Pielgrzymka do Rokitna. Dla lepszej organizacji prosimy o wcześniejsze zapisy w zakrystii i wpłatę 20 zł na cele   organizacyjne min. za przejazd autokarem.
 5. Decyzją ks. Bpa diecezjalnego, Marek od 26 sierpnia pracował będzie jako wikariusz w Żaganiu. W niedzielę 25.08  na Mszy o 12.00 będziemy dziękować za pracę w naszej parafii i prosić o błogosławieństwie na nowej placówce.
 6. Do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela, a w nich takie artykuły jak: Chwała za progiem; Papież i dziennikarze; Przemyślana strategia(GN) Posługa wysokiego ryzyka; Modlitewny alert; Jak reżyseruje się „Marsze Równości”(N)
 7. Do jutra do koszy przy wejściu do kościoła możemy przekazywać przybory szkolne w ramach akcji Caritas  Z uśmiechem do szkoły. Przekazanie przyborów we wtorek o 15.00 na plebanii.
 8. Za ofiary dzisiaj złożone, a przeznaczone na remont naszego kościoła i te składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 9. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku.
  Szczęść Boże

 

  Świebodzin 18.08.2019 r.                                          Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u