Ogłoszenia Duszpasterskie na XX Niedzielę Zwykłą

 1. Dzisiaj XX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
 2. W przyszłą niedzielę po Mszy o 9.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
 3. W przyszłą niedzielę o 20:00 zapraszamy do wysłuchania koncertu organowego w wykonaniu Zygmunta Miecznika. W programie między innymi: Bach, Mendelssohn, Alain. Wstęp wolny.
 4. We wtorek 22 dzień miesiąca- wsp. NMP Królowej, a po Mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci św. Charbela z bł. relikwiami Świętego.
 5. W sobotę uroczystość M.B. Częstochowskiej. Ojcowie Paulini wraz z Pasterzami Kościoła w Roku Jubileuszu koronacji Cudownego Obrazu, zapraszają do dziękczynienia Bogu za przymierze z Królową Polski. Główne obchody jubileuszowe odbędą się na Jasnej Górze 26 sierpnia 2017 r.
 6. W sobotę 9 września o 6.00 wyruszy XXXVII Piesza Pielgrzymka do Rokitna. Dla lepszej organizacji prosimy o wcześniejsze zapisy w zakrystii i wpłatę 20 zł na cele   organizacyjne min. za przejazd autokarem.
 7. Do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela, a w nich takie artykuły jak: „Jasna Góra – tutaj bije serce narodu”, „Anioł Portugalii i misja narodu”, (GN) „Niewidzialna armia – o adopcji dziecka poczętego” czy wywiad z bpem Rysiem o sensie pielgrzymowania na Jasną Górę.
 8. W związku z nawałnicami jakie przeszły nad Polską Przewodnicący KEP zwraca się z apelem, prosząc o wsparcie modlitewne i materialne dla ofiar dotkniętych skutkami nawałnic. pomoc materialną można udzielić w ramach akcji organizowanej przez Caritas Polska – więcej informacji w gablocie ogłoszeń.
 9. Za ofiary dzisiaj złożone, a przeznaczone na remont Domu Sióstr i te składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 10. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku.
  Szczęść Boże

 

  Świebodzin 20.08.2017                                         Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u