Ogłoszenia Duszpasterskie na XVIII Niedzielę Zwykłą

 1. Dzisiaj XVIII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Po Mszy o 9.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 2. Jutro 1 sierpnia 72 rocznica Powstania Warszawskiego; rozpoczyna się sierpień – miesiąc abstynencji alkoholowej. Zachęcamy do modlitwy i duchowej pomocy ludziom uzależnionym.
 3. We wtorek 2 sierpnia odpust Porcjunkuli.
 4. W sobotę 6 sierpnia święto Przemienienia Pańskiego.
 5. We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo do św. Michała Archanioła w środę na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
 6. We wtorek 2 sierpnia przypada 8 rocznica śmierci ks. Benedykta Pacygi. Zapraszamy na Mszę św. w jego intencji o 18.00
 7. W tym tygodniu I-szy czwartek , piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św. W czwartek przed Mszą adoracja i modlitwy w intencji powołań, w piątek po Mszy nabożeństwo ku czci NSPJ, w sobotę o 8.30 różaniec następnie Msza św. w intencjach wynagradzających.
 8. Dzisiaj o 21.00 Zapraszamy wszystkich parafina na APEL MARYJNY z pątnikami udającymi się pieszo do Częstochowy. Natomiast jutro 1 sierpnia o 7.00 rano zapraszamy na Mszę św. rozpoczynającą pielgrzymkę. Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili sie w sposób duchowy lub materialny do zorganizowania pieszej pielgrzymki z naszej parafii.
 9. Do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.
 10. Za ofiary składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 11. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!

Świebodzin 31.07.2016 r. Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u