Ogłoszenia Duszpasterskie na XVIII Niedzielę Zwykłą

1. Za chwilę adoracja biblijna, którą zakończymy bł. Najświętszym Sakramentem.
2. Jutro Święto Przemienienia Pańskiego.
3. Trwa sierpień miesiąc abstynencji alkoholowej. Pamiętajmy o inicjatywie 100 dni abstynencji na 100-lecie Niepodległości.
4. W tym tygodniu wspominamy: w środę św. Dominika, w czwartek św. Teresę Benedyktę od krzyża- Patronkę Europy- święto, w piątek św. Wawrzyńca- diakona- święto, w sobotę św. Klarę.
5. Parafialny Zespół Caritas od 12 do 19 sierpnia przeprowadzi zbiórkę przyborów szkolnych pod hasłem: Z UŚMIECHEM DO SZKOŁY. Przybory prosimy składać do koszy przy wejściach do kościoła.
6. Nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę 11 sierpnia o 19.00 w parafii M.B. Królowej Polski.
7. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na KUL i Instytut Filozoficzno – Teologiczny w Zielonej Górze.
8. Osoby zapisane na pielgrzymkę do Lwowa zapraszam na spotkanie informacyjne w przyszły poniedziałek – 13 sierpnia o 17.30
9. Serdecznie zapraszamy na koncerty MUZYKI DAWNEJ ,które odbędą się min. w naszym kościele dzisiaj i 11 sierpnia o 20.0, w ramach koncertów PRZEDSIONEK MUZYKI W RAJU. Szczegóły na plakacie.
10. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
11. Do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela, w których min.: Spełnić wolę Boga; Gdy dziecko rodzi się by umrzeć; Ubecy i złodzieje; Przemienienie Pańskie; Współczesna niepodległość; Kto pamięta o Edycie Stein?
Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!
Świebodzin 05.08.2018 r. Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u