Ogłoszenia Duszpasterskie na XVII Niedzielę Zwykłą

  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 9.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

  2. Zapraszamy na koncerty MUZYKI DAWNEJ ,które odbędą się w naszym kościele dzisiaj i w środę o 19.30, w ramach koncertów PRZEDSIONEK MUZYKI W RAJU. Szczegóły na plakacie.

  3. Jutro święto św. Jakub Apostoła, wspominamy także św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych. Poświęcenie pojazdów jutro po Mszy św. o 18.00 przed kościołem. We wtorek wspominamy św. Joachima i Annę – Imieniny obchodzi s. Anna. Msza w jej intencjach o 18.00; w piątek wspominamy św. Martę.

  4. Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy w dniach 1 do 12 sierpnia. Zapisy w zakrystii. Zachęcamy także do włączenia się w duchowe pielgrzymowanie. Duchowi pielgrzymi wspierają modlitwą pątników. Karty duchowego pielgrzyma do odbioru w zakrystii. Zapisanych i chętnych na pielgrzymkę zapraszamy na spotkanie w środę po Mszy wieczornej.

  5. Już dziś zapraszamy na Apel Maryjny rozpoczynający pielgrzymkę- rekolekcje w drodze- w poniedziałek 31 sierpnia o 21.00.

  6. Za ofiary złożone na remont kościoła – 6100 zł – i wszelką życzliwość, serdecznie dziękujemy.

  7. Zachęcamy do zakupu i lektury Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Min. art. Bez żywej wiary Polaków nie może ostać się Polska; Babcia Anna Dziadek Joachim; Targowanie się z Panem Bogiem Jakie jest znaczenie ŚDM?;

  8. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!

Świebodzin 24.07.2016 r. Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u