Ogłoszenia Duszpasterskie na XVII Niedzielę Zwykłą

 1. Dzisiaj XVII  Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.  Po Mszy o 8.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.    
 2. W czwartek 1 sierpnia  75 rocznica Powstania Warszawskiego; rozpoczyna się sierpień  – miesiąc abstynencji alkoholowej. Zachęcamy do modlitwy i duchowej pomocy ludziom uzależnionym.
 3. W piątek 2 sierpnia odpust Porcjunkuli. W kościele parafialnym można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 4. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo do św. Józefa, we wtorek do św. Michała Archanioła w środę na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
 5. W tym tygodniu I-szy czwartek , piątek  i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św. W czwartek przed Mszą adoracja i modlitwy w intencji powołań, w piątek po Mszy nabożeństwo ku czci NSPJ, w sobotę  o 8.30 różaniec, następnie Msza św. w intencjach wynagradzających NSNMP. 
 6. W piątek  2 sierpnia  przypada 11 rocznica śmierci ks. Benedykta Pacygi. Zapraszamy na Mszę św.  w jego intencji o 18.00.
 7. Nauka dla rodziców i chrzestnych  w sobotę 3 sierpnia o 19.00 w naszym kościele.
 8. W środę   o  21.00 zapraszamy wszystkich parafina na APEL MARYJNY z pątnikami udającymi się pieszo do Częstochowy. Natomiast w czwartek 1 sierpnia  o 7.00 rano zapraszamy na Mszę św. rozpoczynającą pielgrzymkę. Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się w sposób duchowy lub materialny do zorganizowania pieszej pielgrzymki z naszej parafii. Można jeszcze włączyć się w pielgrzymowanie – duchowo bądź fizycznie. Informacje, karty i zapisy w zakrystii.         
 9. Do nabycia   Gość Niedzielny  i  Niedziela, w których min.:  Katolik na urlopie s. 24; Ordo Juris bez tajemnic; Alkoholowe lobby triumfuje; Czy warto było  ginąć dla Polski; ABC księdza; 12 kroków, które mogą zmienić życie; Akcja 1gr. za 1 km  s. 57
 10. Za ofiary złożone na remont kościoła – 5500zł, składane na potrzeby parafii oraz wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 11. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku.   Szczęść Boże!

  Świebodzin  28.07.2019 r.              Proboszcz    Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u