Ogłoszenia Duszpasterskie na XVII Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj XVII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Po Mszy o 8.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
2. W środę 1 sierpnia 74 rocznica Powstania Warszawskiego; rozpoczyna się sierpień – miesiąc abstynencji alkoholowej. Zachęcamy do modlitwy i duchowej pomocy ludziom uzależnionym.
3. W czwartek 2 sierpnia odpust Porcjunkuli. W kościele parafialnym można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
4. We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo do św. Michała Archanioła w środę na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
5. W tym tygodniu I-szy czwartek , piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św. W czwartek przed Mszą adoracja i modlitwy w intencji powołań, w piątek po Mszy nabożeństwo ku czci NSPJ, w sobotę o 8.30 różaniec następnie Msza św. w intencjach wynagradzających.
6. W czwartek 2 sierpnia przypada 10 rocznica śmierci ks. Benedykta Pacygi. Zapraszamy na Mszę św. w jego intencji o 7.00. Natomiast w przyszłą niedzielę Msza o 10.30 w intencji ks. Piotra Janika i ks. Benedykta Pacygi oraz ofiarodawców tablic upamiętniających pracę tych kapłanów w naszej parafii, które poświęcimy po Mszy św.
7. Nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę 4 sierpnia o 19.00 w naszym kościele.
8. We wtorek o 21.00 Zapraszamy wszystkich parafina na APEL MARYJNY z pątnikami udającymi się pieszo do Częstochowy. Natomiast w środę 1 sierpnia o 7.00 rano zapraszamy na Mszę św. rozpoczynającą pielgrzymkę. Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się w sposób duchowy lub materialny do zorganizowania pieszej pielgrzymki z naszej parafii. Można jeszcze włączyć się w pielgrzymowanie – duchowo bądź fizycznie. Informacje, karty i zapisy w zakrystii.
9. Serdecznie zapraszamy na koncerty MUZYKI DAWNEJ ,które odbędą się min. w naszym kościele 5 i 11 sierpnia o 20.0, w ramach koncertów PRZEDSIONEK MUZYKI W RAJU. Szczegóły na plakacie.
10. Do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela, w których min.: Moda na konkordat; W jednej sprawie radykalni; Figurka z Aparecidy; Rocznica Powstania Warszawskiego; Siła słabości; Puszcza Białowieska stan po wyroku.
11. Za ofiary składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
12. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!
Świebodzin 29.07.2018 r. Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u