Ogłoszenia Duszpasterskie Na XVII Niedzielę Zwykłą

 

 1. Dzisiaj XVII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.  Po Mszy o 9.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 2. We wtorek 1 sierpnia 73 rocznica Powstania Warszawskiego; rozpoczyna się sierpień  – miesiąc abstynencji alkoholowej. Zachęcamy do modlitwy i duchowej pomocy ludziom uzależnionym.
 3. W środę 2 sierpnia odpust Porcjunkuli. W kościele parafialnym można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 4. W przyszłą niedziele 6 sierpnia  święto Przemienienia Pańskiego.
 5. We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo do św. Michała Archanioła w środę na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
 6. W środę 2 sierpnia  przypada 9 rocznica śmierci ks. Benedykta Pacygi. Zapraszamy na Mszę św.  w jego intencji o 18.00
 7. W tym tygodniu I-szy czwartek , piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św. W czwartek przed Mszą adoracja i modlitwy w intencji powołań, w piątek po Mszy nabożeństwo ku czci NSPJ, w sobotę  o 8.30 różaniec następnie Msza św. w intencjach wynagradzających.
 8. Jutro o  21.00 Zapraszamy wszystkich parafina na APEL MARYJNY z pątnikami udającymi się pieszo do Częstochowy. Natomiast we wtorek 1 sierpnia  o 7.00 rano zapraszamy na Mszę św. rozpoczynającą pielgrzymkę. Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się w sposób duchowy lub materialny do zorganizowania pieszej pielgrzymki z naszej parafii.       Można jeszcze włączyć się w pielgrzymowanie – duchowo bądź fizycznie.          Informacje, karty i zapisy w zakrystii.
 9. Serdecznie zapraszamy na koncerty MUZYKI  DAWNEJ ,które odbędą  się  w naszym kościele 2 i 4 sierpnia o 19.30, w ramach koncertów PRZEDSIONEK MUZYKI W RAJU. Szczegóły na plakacie.
 10. Do nabycia Gość Niedzielny  i  Niedziela, w których min.:  Rodzina książęca a jednak normalna; Mord założycielski III RP; Wiara jako podróż; Bóg w korpoświecie.
 11. Za ofiary składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać! W zakrystii do nabycia cegiełki, którymi wspieramy remont Katedry Gorzowskiej.
 12. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku.
  Szczęść Boże!

Świebodzin  30.07.2017 r.                               Proboszcz    Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u