OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 8.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. W środę 22 dzień miesiąca po Mszy modlitwy przez wstawiennictwo św. Charbela i bł. jego relikwiami.
  3. W środę święto św. Marii Magdaleny, w czwartek św. Brygidy- patronki Europy, w czwartek św. Kingi, w sobotę święto św. Jakub Apostoła. W tym dniu wspominamy także św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych. Poświęcenie pojazdów  po Mszach  św. o 9.00 i 18.00 . Pojazdy prosimy zaparkować wokół  kościoła. Od dzisiaj do 26 lipca trwać będzie  XXI Ogólnopolski Tydzień św. K r z y s z t o f a , którego celem jest pomoc misjonarzom w  zakupie   środków transportu  przez akcję  1 gr. za 1 szczęśliwie przejechany kilometr oraz duszpasterska  troska o bezpieczeństwo na drogach a także do modlitwy za kierujących pojazdami.
  4. W sobotę  Imieniny obchodzi ks. Krzysztof, w niedzielę  Anna. Pamiętajmy w modlitwie o Solenizantach. Msza będzie odprawiona w innym terminie.
  5. W tym roku ze względu pandemię  Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górą nie odbędzie się w tradycyjnej formie. Grupa z naszej parafii wyruszy do Paradyża 1 sierpnia o godz. 8.00; pielgrzymka zakończy się o godz. 12.00 Mszą świętą w Seminarium Duchownym. Szczegółowe informacje i obowiązkowe zapisy w zakrystii do przyszłej niedzieli 26 lipca.
  6. Za ofiary złożone dzisiaj – na remont kościoła i te składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
  7. Z Niedzieli i Gościa Niedzielnego proponujemy artykuły.: Zakochany po uszy; Siła mitu; Nie boje się rozmawiać o śmierci; Przed Bogiem i historią; Małżeński czyściec; Wiara – sprawa osobista czy kościelna? Nie piękno a słuszność.
  8. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!

 

Świebodzin 19.07.2020 r.               Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u