OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 8.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Jutro 22 dzień miesiąca po Mszy modlitwy przez wstawiennictwo św. Charbela i bł. jego relikwiami.
  3. W poniedziałek święto św. Marii Magdaleny, we wtorek św. Brygidy- patronki Europy, w środę św. Kingi, w czwartek święto św. Jakub Apostoła. W tym dniu wspominamy także św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych. Poświęcenie pojazdów po Mszy św. o 18.00  przed kościołem. Od dzisiaj do 28 lipca trwać będzie  XX Ogólnopolski Tydzień św. K r z y s z t o f a , którego celem jest pomoc misjonarzom w  zakupie   środków transportu  przez akcję              1 gr. za 1 szczęśliwie przejechany kilometr oraz duszpasterska  troska o bezpieczeństwo na drogach a także zachęta do modlitwy za kierujących pojazdami. W piątek wspomnienie św. Joachima i Anny.
  4. W czwartek imieniny obchodzi ks. Krzysztof, w piątek s. Anna. Pamiętajmy w modlitwie o Solenizantach polecając ich Bożej opiece i wstawiennictwu Patronów.
  5. Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy w dniach 1 do 12 sierpnia. Zapisy w zakrystii. Zachęcamy także do włączenia się w duchowe pielgrzymowanie. Karty duchowego pielgrzyma do odbioru w zakrystii.                            W związku z pielgrzymką –  w piątek 26 lipca po Mszy św. o  00 odbędzie się OBOWIĄZKOWE spotkanie uczestników.
  6. Za ofiary złożone dzisiaj – na remont kościoła i te składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
  7. Z Niedzieli i Gościa Niedzielnego proponujemy artykuły.: Trzeba jasno powiedzieć dość; Tajemnica szczęścia;; Poprawność polityczna rządzi światem; Ostatni bój; Zabezpieczanie doczesności; Panie Boże dzień dobry.
  8. W ramach Festiwalu Przedsionek Raju zapraszamy na kolejny  koncert, tym razem w naszym kościele w sobotę 27 lipca o 20.30. Usłyszymy utwory Johanna Sebastiana Bacha.
  9. Parafia w Jordanowie zaprasza w niedzielę 28 lipca o 12.30 na Odpust  ku czci św. Anny oraz Festyn Rodzinny.
  10. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!

 

Świebodzin 21.07.2019 r.                Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u