Ogłoszenia Duszpasterskie na XVI Niedzielę Zwykłą

  1. Dzisiaj 22 dzień miesiąca po Mszy modlitwy przez wstawiennictwo św. Charbela. i bł. jego relikwiami.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 8.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  3. W środę święto św. Jakub Apostoła. W tym dniu wspominamy także św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych. Poświęcenie pojazdów po Mszy św. o 18.00  przed kościołem. Od dzisiaj do 29 lipca trwać będzie  XIX Ogólnopolskiego Tydzień św. K r z y s z t o f a , którego celem jest pomoc misjonarzom w  zakupie   środków trans portu   przez akcję 1 gr. za 1 szczęśliwie przejechany kilometr oraz duszpasterska  troski o bezpieczeństwo na drogach a także do modlitwy za kierujących pojazdami.
  4. W czwartek wspominamy św. Joachima i Annę – Imieniny obchodzi przełożona Anna. Msza w jej intencjach o 18.00; w sobotę liturgiczne wspomnienie  św. Charbela – po Mszy o 9.00  namaszczenie olejem św. Charbela.
  5. Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy w dniach 1 do 12 sierpnia. Zapisy w zakrystii. Zachęcamy także do włączenia się w duchowe pielgrzymowanie. Karty duchowego pielgrzyma do odbioru w zakrystii.                             W związku z pielgrzymką w niedzielę 29 lipca po Mszy św. o godz. 19.00 odbędzie OBOWIĄZKOWE spotkanie uczestników.
  6. Za ofiary złożone na remont Domu Sióstr – 6100 zł, za modlitwę w intencji p. konserwator i wszelką życzliwość, serdecznie dziękujemy.
  7. Z Niedzieli i Gościa Niedzielnego proponujemy artykuły.: Byle odwrócić uwagę; Nieznani sprawcy; Niezwykła kobieta; Odsiecz z Krakowa; Biało-czerwone zobowiązania; Odchodzenie od K-ła; Lekarstwo na gender.
  8. Parafia w Jordanowie zaprasza w niedzielę 29 lipca o 12.30 na Odpust ku czci św. Anny oraz Festyn Parafialny. Szczegóły na plakacie.
  9. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!

 

Świebodzin 22.07.2018 r.                          Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u