Ogłoszenia Duszpasterskie Na XV Niedzielę Zwykłą

  1. Dzisiaj XV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

  2. Jutro święto św. Benedykta – patrona europy.

  3. W środę 13 lipca kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Nie będzie Mszy o 18.00. Natomiast o 20.00 modlitwa różańcowa, a o 20.30 Msza św. w intencji czcicieli M. B. Fatimskiej. Po Mszy św. procesja ze świecami z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

  4. W sobotę 16 lipca NMP z Góry Karmel – M .B. Szkaplerznej.

  5. We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na modlitwy do św. Michała Archanioła, w środę na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy, w czwartek pół godziny przed Mszą św. zapraszamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu i wspólnej modlitwy w intencji powołań do służby Bożej.

  6. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która wychodzi z naszej parafii 1 sierpnia. Karty uczestnictwa w zakrystii, informacje u ks. Rafała. Można również uczestniczyć w pielgrzymce duchowo. Karty Duchowego Uczestnika do odbioru w zakrystii. Tam można złożyć swoje intencje, które będą omadlane w czasie pielgrzymki.

  7. W przyszłą trzecią niedziele miesiąca ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na remont kościoła.

  8. Po Mszy św. jest możliwość składania podpisów pod listą poparcia projektu Ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele.

  9. Obowiązkowe spotkanie Wolontariuszy ŚDM odbędzie się jutro 11 lipca o 18.00 w Sanktuarium Miłosierdzia B. –Przystań Pielgrzyma. Natomiast organizatorów ŚDM zapraszamy na spotkanie we wtorek 12 lipca o 19.00 na plebanii w Sanktuarium MB. Zapraszamy również osoby, które chciałyby się włączyć w to dzieło. W związku ze spotkaniem młodzieży w Świebodzinie organizatorzy proszą o upieczenie ciast. Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.

  10. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!

Świebodzin 10.07.2016 Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u