Ogłoszenia Duszpasterskie XV Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj XV Niedziela Zwykła.
  2. Jutro wspomnienie NMP z Góry Karmel, w niedzielę 22 lipca zapraszamy po Mszach na modlitwy przez wstawiennictwo św. Charbela.
  3. Nowenna do św. Michała we wtorek, do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.; Adoracja N.S. w czwartek od 17.30; Koronka do B. Miłosierdzia w piątek przed Mszą wieczorną.
  4. Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy w dniach 1 do 12 sierpnia. Zapisy w zakrystii. Zachęcamy do włączenia się w duchowe pielgrzymowanie. Duchowi pielgrzymi wspierają modlitwą pątników. Karty duchowego pielgrzyma do odbioru w zakrystii.
  5. Za ofiary złożone na remont Domu Sióstr  i te składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
  6. Rozpoczynający się tydzień będzie ciekawszy jeśli poczytamy Niedzielę lub  Gościa Niedzielnego. A w nich artykuły: Do ostatniej kropli krwi ;Szata najbliższa ciału;  Solidarność bez granic?; Nie przeznaczono nam żyć jak zwierzęta; Przeszłość kończy się dzisiaj.
  7. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!

 

Świebodzin 15.07.2018 r.                                       Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u