Ogłoszenia Duszpasterskie na XIX Niedzielę Zwykła

  1. Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Za chwilę adoracja biblijna zakończona bł. Najświętszym Sakramentem.
  2. Trwa sierpień miesiąc abstynencji alkoholowej.
  3. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Dominika, we wtorek św. Teresę Benedyktę od krzyża- Patronkę Europy- święto, w środę św. Wawrzyńca- święto.
  4. W sobotę przypada 13 dzień m-ca. Z tej okazji zapraszamy na Wieczór Fatimski.Nie będzie w tym dniu Mszy św. o godz. 18.00 tylko o godz. 20.30. O 20.00 – różaniec ,a o 20.30 Msza św. w intencji Czcicieli M. B. i po niej procesja z figura Matki Bożej Fatimskiej dookoła kościoła –serdecznie do wspólnej modlitwy w ten sobotni wieczór zapraszamy!
  5. Zachęcamy do składania podpisów pod apelem do Parlamentarzystów o prawo do życia dla każdego poczętego dziecka i ochroną macierzyństwa. Listy przy wyjściu z kościoła.
  6. W piątek kancelaria parafialna nieczynna. W sprawach koniecznych zapraszamy w sobotę o 9.30.
  7. Parafialny Zespół Caritas od jutra do 15 sierpnia przeprowadzi zbiórkę przyborów szkolnych pod hasłem: Z UŚMIECHEM DO SZKOŁY. Przybory prosimy składać do koszy przy wejściach do kościoła.
  8. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na KUL i Instytut Filozoficzno – Teologiczny w Zielonej Górze.
  9. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!

Świebodzin 07.08.2016Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u