OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA       DUSZPASTERSKIE      NA    XIX    NIEDZIELĘ      ZWYKŁĄ

 

  1. Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Trwa sierpień miesiąc abstynencji alkoholowej.
  2. We wtorek 13 sierpnia kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Nie będzie Mszy o 18.00. Natomiast o 00 modlitwa różańcowa, a o 20.30 Msza św. w intencji czcicieli M. B. Fatimskiej. Po Mszy św. procesja ze świecami z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
  3. W czwartek 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia NMP – Dożynki Diecezjalne w   Porządek Mszy św. jak w niedziele wakacyjne.  Taca przeznaczona jest dla uboższych parafii w diecezji. Po Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów.
  4. W piątek 16 sierpnia dzień imienin Bpa Diecezjalnego – seniora- Stefana Regmunta. Pamiętajmy o modlitwie w intencjach Solenizanta.
  5. Parafialny Zespół Caritas do 18 sierpnia przeprowadza zbiórkę przyborów szkolnych pod hasłem: TORNISTER PEŁEN UŚMIECHU. Przybory prosimy składać do koszy przy wejściach do kościoła.
  6. Nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę 17 sierpnia o 19.30 w Sanktuarium M.B.
  7. W przyszłą – trzecią niedzielę miesiąca taca przeznaczona na remont naszego kościoła.
  8. Za ofiary składane na potrzeby parafii a dziś złożone na KUL serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
  9. W Gościu Niedzielnym – Płyta z pieśniami patriotycznymi i religijnymi oraz artykuły;  Pielgrzym może więcej; Piwem uwiedzeni; w Niedzieli: Co powiedział bp Jędraszewski?; Wniebowzięta; Czy należy ba się wątpliwości w wierze? ;Wiele cudów nad Wisłą;

Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku.
Szczęść Boże!

 

  Świebodzin 11.08.2019 r.                             Proboszcz    Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u