Ogłoszenia Duszpasterskie na XIX Niedzielę Zwykłą

 1. Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
 2. Jutro w poniedziałek 13 sierpnia kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Nie będzie Mszy o 18.00. Natomiast o 00 modlitwa różańcowa, a o 20.30 Msza św. w intencji czcicieli M. B. Fatimskiej. Po Mszy św. procesja ze świecami z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Trwa sierpień miesiąc abstynencji alkoholowej.
 3. W środę 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia NMP – Głównej Patronki Diecezji – M.P. Rokitniańskiej.  Porządek Mszy św. jak w niedziele wakacyjne.  Taca przeznaczona jest dla uboższych parafii w diecezji. Po Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów.
 4. Jutro o 17.30 zapraszam na spotkanie informacyjne w związku z pielgrzymką do Lwowa.
 5. Decyzją ks. Bpa , ks. Rafał od 25 sierpnia pracował będzie jako wikariusz w Żaganiu. W niedzielę 19.08  na Mszy o 12.00  będziemy dziękować za pracę w naszej parafii i prosić o błogosławieństwie na nowej placówce.
 6. W czwartek 16 sierpnia dzień imienin Bpa Diecezjalnego – seniora- Stefana Regmunta. Pamiętajmy o modlitwie w intencjach Solenizanta.
 7. Parafialny Zespół Caritas do 19 sierpnia przeprowadza zbiórkę przyborów szkolnych pod hasłem: TORNISTER PEŁEN UŚMIECHU. Przybory prosimy składać do koszy przy wejściach do kościoła.
 8. Nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę 18 sierpnia o 19.30 w Sanktuarium M.B.
 9. W przyszłą – trzecią niedzielę miesiąca taca przeznaczona na remont Domu Sióstr.
 10. Za ofiary składane na potrzeby parafii a dziś złożone na KUL serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 11. Parafia Katedralna w Gorzowie zaprasza na Koncert przy Katedrze, któremu towarzyszyć będzie zbiórka SMS na rzecz odbudowy katedry. Szczegóły na plakacie.
 12. W Gościu Niedzielnym ciekawe świadectwo – Wystąpiłem w złych zawodach; Granice uporczywej terapii;; w Niedzieli: Kobieta niezastąpionym darem dla ludzkości; Z ciałem i duszą wzięta do nieba; Gen nabity w butelkę.

Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku.
Szczęść Boże!

  Świebodzin 12.08.2018 r.                             Proboszcz    Ks. Zbigniew Nosal

 

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u