Ogłoszenia Duszpasterskie na XIV Niedzielę Zwykłą

  1. Dzisiaj XIV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
  2. W czwartek święto św. Benedykta – patrona europy. Pamiętajmy w modlitwie o byłym proboszczu śp. ks. kan. Benedykcie
  3. W sobotę  13–ty dzień miesiąca. Zapraszamy na Wieczór Fatimski. Z tej racji nabożeństwo różańcowe w intencjach wynagradzających o 17.30. Następnie Msza św. w int. Czcicieli M.B. Fatimskiej i procesja z figurą M. B.
  4. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która wychodzi z naszej parafii 1 sierpnia. Karty uczestnictwa w zakrystii. Można również uczestniczyć w pielgrzymce duchowo. Karty Duchowego Uczestnika do odbioru w zakrystii. Tam można złożyć swoje intencje, które będą omadlane w czasie pielgrzymki.
  5. Nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę 13 lipca o 19.00 w  parafii Matki Bożej.
  6. W dzisiejszych tygodnikach katolickich koniecznie trzeba przeczytać przynajmniej te artykuły: Czemu chrzcimy małe dzieci?; Świat bez granic?; Świeckie nawrócenie; Szczęśliwa 7; Bóg nie zostawia człowieka w ciemności; Pora na naszą odpowiedź.
  7. Związek Kresowian zaprasza na Mszę św. w intencji ofiar zbrodni ludobójstwa na Wołyniu i Kresach Południowo-Wschodnich II RP 11.07 o 18.00 w kościele Matki Bożej.
  8. Za ofiary złożone na remont kościoła w Lutolu Suchym 2252 zł , składane na potrzeby parafii oraz wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
  9. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!

 

         Świebodzin 07.07.2019 r.                                Proboszcz    Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u