Ogłoszenia Duszpasterskie na XIV Niedzielę Zwykłą

  1. Dzisiaj XIV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
  2. W środę święto św. Benedykta – patrona europy. Msza św. o 18.00 w intencji śp. ks. kan. Benedykta Pacygi – z okazji jego Imienin.
  3. W piątek 13 lipca kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Nie będzie Mszy o 18.00. Natomiast o 00 modlitwa różańcowa, a o 20.30 Msza św. w intencji czcicieli M. B. Fatimskiej. Po Mszy św. procesja ze świecami z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
  4. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która wychodzi z naszej parafii 1 sierpnia. Karty uczestnictwa w zakrystii. Można również uczestniczyć w pielgrzymce duchowo. Karty Duchowego Uczestnika do odbioru w zakrystii. Tam można złożyć swoje intencje, które będą omadlane w czasie pielgrzymki.
  5. W dzisiejszych tygodnikach katolickich koniecznie trzeba przeczytać przynajmniej te artykuły: Gość Niedzielny – Skarpety dla Papieża – o przygotowaniach do wizyty Ojca Św. na Łotwie; Wołyńska rama; Niedziela – Historia pokolenia; Chrześcijanie „klejem” Syrii.
  6. W przyszłą trzecią niedziele miesiąca ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na remont Domu Sióstr.
  7. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!

 

         Świebodzin 08.07.2018 r.                                Proboszcz    Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u