Ogłoszenia Duszpasterskie na XIII Niedzielę Zwykłą

  1. Po Mszy o 8.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca, a po Mszy wieczornej ostatnie w tym miesiącu nabożeństwo do NSPJ.
  2. W środę święto Św. Tomasza Apostoła.
  3. Przypominamy że do niedzieli 25 sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św. W niedzielę Msze  o 00, 8.30, 10.30, 12.00 i 19.00. Pozostałe Msze bez zmian. Litania do św. Józefa w poniedziałek,  Nowenna do św. Michała we wtorek, do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.; Adoracja N.S. w czwartek od 17.30; Koronka do B. Miłosierdzia w piątek przed Mszą wieczorną.
  4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie przed Mszą św. W czwartek modlimy się w intencji powołań, w piątek i sobotę w intencjach wynagradzających. Chorych odwiedzimy w umówionych terminach.
  5. Nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę 6 lipca o 19.00 w naszej parafii.
  6. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która wychodzi z naszej parafii 1 sierpnia. Karty uczestnictwa w zakrystii.
  7. Za ofiary składane na potrzeby parafii oraz wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać! Po Mszy zbiórka do puszek na odbudowę spalonego kościoła w Lutolu Suchym.
  8. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego i Niedzieli w nich: Znak miłości upartej; Rzeki antybiotyków; Człowiek jest od początku; Znaki obecności Stwórcy; Czy Pan Bóg jest Towarzystwem Ubezpieczeniowym?
  9. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!

 

  Świebodzin 30.06.2019 r.                                                Proboszcz   Ks. Zbigniew Nosal

 

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u